Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Konkursa Riga Jazz Stage 2018 Abonements

Ce 05.04.2018 19:00 - Se 07.04.2018 21:00
Kino Splendid Palace
60.00
"Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Šogad konkurss norisināsies divās kategorijās – Džeza Vokāls un Džeza Bass.

Konkursantu sniegumu klātienē vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Brazīlijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas.

“Riga Jazz Stage” ir nozīmīgs notikums, kuru vajadzētu ņemt vērā ambicioziem džeza mūziķiem. /Britu džeza superzvaigzne Anthony Strong/

Konkursa koncertā par iekļūšanu finālā sacentīsies visi uz Rīgu uzaicinātie konkursanti. Viņu uzstāšanās muzikāli pavadīs „Riga Jazz Quartet”, kurā apvienojas Viktors Ritovs (taustiņi), Artis Orubs (bungas), Andris Grunte (bass) un Rihards Goba (ģitāra).

Konkursa fināla koncertā par balvām cīnīsies 12 labākie un spēcīgākie jaunie džeza talanti, kuri „Riga Jazz Quartet” pavadījumā izpildīs gan džeza standartus, gan oriģināldarbus.

Gala koncerta pirmajā daļā svinīgi tiks paziņoti konkursa laureāti kategorijās Džeza Vokāls un Džeza Bass.
Vakara turpinājumā paredzēta spoža uzstāšanās – Brazīļu mūzikas sensācija Mišels Pipokinja (Michael Pipoquinha) un Latvijas Radio Bigbends prezentēs programmu “Tribute to Jaco”, kas godina vienu no visu laiku labākajiem basģitāristiem Džako Pastorius (Jaco Pastorius). Šogad svinēsim 50. gadadienu, kopš leģendārais basģitāras un basa skanējuma inovators, vairāku mūziķu paaudžu iedvesmotājs pievērsās džezam un ierakstīja savu slaveno “The Chicken” versiju. Programmā skanēs Birdland, The Chicken, Black Market, Teen Town, Elegant People, Night Passage u.c.

Ar katru gadu dalībnieki kļūst arvien ambiciozāki un parāda žūrijai un skatītājiem pārsteidzošus muzikālus priekšnesumus, kas godam pelna labākās koncertzāles. /jazzpeople.ru/

„Riga Jazz Stage” ir prestižs džeza mūzikas pasākums Eiropā ar atpazīstamību pasaulē. Kopš konkursa aizsākumiem 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk kā 200 jaunie džeza talanti no 31 valsts. Konkursa uzvarētāju vidū ir bijuši tādi pašmāju mākslinieki kā Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Matīss Čudars, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis, Matīss Čudars un daudzi citi.

Džeza talanti satiekas Rīgā!

Vairāk informācijas: http://rigajazz.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators