Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ART OF RIGA JAZZ / Ralf Schmid

Pk 23.10.2020 19:00
Latvijas Radio 1. studija, Doma laukums 8
20.00
RALF SCHMID / ART OF RIGA JAZZ 2020
 
Ralfs Šmids (Ralf Schmid) ir pianists, kas ar savu unikālo rokrakstu atklāj spēcīgu muzikalitāti un dažādu stilu sajaukumu. Mūzikas apskatnieki Šmidu nosaukuši par avangardistu vārda visburtiskākajā nozīmē, jo viņš pastāvīgi meklē ko jaunu un nedzirdētu, bet tai pat laikā ļaujot klausītājiem kļūt par daļu no viņa iztēles bagātajiem priekšnesumiem.

Studējis klasisko klavierspēli, džeza kompozīciju un filmu mūziku Štutgartē, Ņujorkā un Losandželosā.  Sadarbojies ar dažādiem mūziķiem, viņu vidū, Maikls Brekers, Vitnija Hjūstone, Herbijs Hankoks, Natālija Kola, The New York Voices, kā arī dažādiem bigbendiem un orķestriem visā pasaulē. Karjeras laikā izdevis sešus albumus kopā ar trompetistu Joo Kraus, to vidū arī Maiklam Džeksonam veltītu albumu „Songs from Neverland”, kas ilgstoši bijis Nr.1 albums Vācijas mūzikas topos. Diriģējis Kopenhāgenas, Berlīnes un Frankfurtes radio bigbendus un producējis vairākus ierakstus, līdzās tam komponējis simfonijas un mūziku koriem un kamerorķestriem. Kopš 2002. gada ir profesors Freiburgas mūzikas universitātē, Vācijā.

Mūziķis turpina radoši pilnveidoties, meklējot arvien jaunus formātus muzikālajai izpausmei. Laikā, kad arvien vairāk un vairāk cilvēku aizraujas ar virtuālām pieredzēm, pianista Ralfa Šmida misija ir elektroniskās un akustiskās skaņu pasaules apvienošana, kā arī vizuālā un skaņas signāla sintēze. Kopā ar savu futūristisko piano-elektroniskās mūzikas projektu „Pyonook” uzstājas dažādās koncertvietās un pasākumos visā pasaulē. Savos priekšnesumos Ralfs ne tikai spēlē uz divām grandiozām klavierēm, bet izmanto speciāli izstrādātus datu cimdus, kas reizē gan spēlē klavieres, gan tehnoloģiski manipulē ar klavieru skaņām, radot maģisku kustības un skaņas sajaukumu.  

„Vadošā klaviermūzika 21. gadsimtā”
– Crescendo Magazine
 

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ART OF RIGA JAZZ / Ralf Schmid Pk 23.10.2020 19:00 Latvijas Radio 1. studija, Doma laukums 8 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Latvijas Radio 1. studija
Doma laukums 8, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Rīgas Ritmi SIA
Rīgas Ritmi SIA
Kr. Valdemāra iela 5 LV1010 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103675460
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt ART OF RIGA JAZZ / Judyta Pisarczyk & Atis Andersons Quartet ART OF RIGA JAZZ / Judyta Pisarczyk & Atis Andersons Quartet Latvijas Radio 1. studija, Doma laukums 8, Latvija 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt ART OF RIGA JAZZ / XY Quartet ART OF RIGA JAZZ / XY Quartet Latvijas Radio 1. studija, Doma laukums 8, Latvija 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!