logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Dr. Jordan B Peterson

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Dr. Džordans B. Pītersons “Arēnā Rīga” 2023. gada 27. oktobrī
Kanādas klīniskais psihologs un populāra autoritāte sociālajā telpā Džordans Pītersons, pirmo reizi savā pasaules turnejā iekļāva Baltijas valstis. 27. oktobrī „Arēnā Rīga” viņš rīkos sava otrā dižpārdokļa – grāmatas „Ārpus kārtības” atklāšanas šovu.
 
Globālās nestabilitātes un nenoteiktības laikos autors runā par to, ka dzīves jēgas pamats, kas palīdz cilvēkiem izturēt grūtus laikus, nav laime, kas tiešām ir īslaicīga; jēga ir brīvprātīga un nobriedusi atbildības uzņemšanās par sevi un citiem. Grāmatā „Ārpus kārtības” Dž. Pītersons mudina lasītājus saglabāt līdzsvaru starp diviem realitātes pamatprincipiem – kārtību un haosu, aicina izpētīt un atklāt visdziļākās nozīmes un iesaka, kā to darīt, lai justos droši haosa pasaulē.
 
Dr. Džordans B. Pītersons ir pasniedzis mitoloģiju juristiem, ārstiem un uzņēmējiem, konsultējis ANO ģenerālsekretāru, palīdzējis pacientiem pārvarēt depresiju, obsesīvi kompulsīvos traucējumus, trauksmi un šizofrēniju, bijis padomdevējs Kanādas lielāko advokātu biroju vecākajiem partneriem, kā arī lasījis lekcijas Ziemeļamerikā un Eiropā.

Kopā ar saviem studentiem un kolēģiem Hārvarda un Toronto universitātēs Dr. Pītersons ir publicējis vairāk nekā simts zinātnisku rakstu, pārveidojot mūsdienu izpratni par personību. Viņa grāmata “Nozīmju kartes: ticības arhitektūra” (“Maps of Meaning: The Architecture of Belief”) radikāli pārveidoja reliģijas psiholoģiju. Viņa 2018. gadā izdotā grāmata “12 dzīves likumi. Haosa un kārtības līdzsvars” (“12 Rules for Life: An Antidote to Chaos”) tika pārdota vairāk nekā 4 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Grāmata (“Ārpus kārtības: vēl 12 dzīves likumi”) (“The sequel, Beyond Order: 12 More Rules for Life”) tika izdota 2021. gada 2. martā.
_____
Ieeja pasākumā no plkst. 18.00
Pasākums sākas plkst. 20.00
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot