logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Daddy Was a Milkman & Sinfonietta Rīga

Sv 10.12.2023 20:00
Arēna Rīga

DADDY WAS A MILKMAN UZSTĀSIES AR SINFONIETTA RĪGA

Viens no Lietuvas populārākajiem un muzikāli augstvērtīgākajiem solo māksliniekiem, kurš vienlaikus ir ļoti iemīļots Latvijā, Daddy Was a Milkman, apvienosies vēl nebijušā un ekskluzīvā sastāvā ar Latvijas valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga. Koncerts notiks Arēnā Rīga amfiteātrī 10. decembrī. Biļetes jau no šodienas pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā.

Līdz ar spožo parādīšanos uz Baltijas mūzikas skatuves Daddy Was a Milkman kļuva par klausītāju iemīļotu izpildītāju, kas sniedzis jau vairākus izpārdotus koncertus Latvijā, nesenākais no tiem bija pilnībā izpārdotais koncerts kopā ar stīgu kvartetu 2022. gada izskaņā koncertzālē Palladium Rīga. Šī gada izskaņā plānoto koncertu mūziķis gatavo ar vēl nepieredzētu vērienu, veidojot to kopā ar Grammy balvu ieguvušo valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga. 

Līdz ar debijas albuma “Daydreaming” izdošanu un pirmo viesošanos Latvijā, klausītāji acumirklī iemīlēja Daddy Was a Milkman melodisko balsi un muzikālo pavadījumu papildinošās elektroniskās mūzikas iespēles, ļaujot solo mākslinieka kompozīcijām ilgstoši noturēties populārāko raidstaciju atskaņotākās mūzikas topu virsotnēs. Debijas albumam un tā prezentācijas koncertam Latvijā sekoja veiksmīga mākslinieka koncertu sērijas uzsākšana Latvijā, piedaloties gan vasaras mūzikas festivālos, gan koncertos. Viens no Daddy Was a Milkman atpazīstamākajiem sadarbības skaņdarbiem ir dziesma “This is How I Feel”, kas tapusi ar Prāta Vētru.

Ar katru nākamo koncertu Daddy Was a Milkman cenšas pārādīt kādu citu savu māksliniecisko šķautni un uzstāda aizvien augstāku latiņu koncertu mākslinieciskajam un muzikālajam noformējumam. 2021. gada nogalē Daddy Was a Milkman izdeva savu pirmo albumu dzimtajā valodā “Kai ruduo mokė mane”, ko prezentēja divos koncertos Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī. Ekskluzīvo koncertu ieraksti tika iemūžināti vinila platē. Gadu vēlāk – 2022. gadā – mūziķis priecēja ne vien savas mūzikas, bet arī daiļās dabas cienītājus, sniedzot saullēkta koncertu Pabažu ezerā. Tajā pašā gadā mākslinieks pievērsās sadarbībai ar stīgu kvartetu un sniedza izjustu koncertu tandēmā ar klasiskās mūzikas pavadījumu gan Viļņas mūzikas festivālā "Summer In The City", gan pie mums. Šī gada izskaņā, 10. decembrī, Arēnā Rīga, plānotais koncerts nāk ar jaunu vērienu un uz Arēnas Rīga skatuves Daddy Was a Milkman sagaidīsim kopā ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga. 

Vairāk informācijas: http://www.fbi.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Daddy Was a Milkman & Sinfonietta Rīga Sv 10.12.2023 20:00 Arēna Rīga 41.20 - 70.20
Pasākums Daddy Was a Milkman & Sinfonietta Rīga
Datums / Laiks Sv 10.12.2023 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 41.20 - 70.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Pasākuma programma:
19:00 tiek atvērtas ieejas
20:00 pasākuma sākums
 
Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Pasākums Daddy Was a Milkman & Sinfonietta Rīga
Datums / Laiks Sv 10.12.2023 20:00
Norises vieta Arēna Rīga
Cena 41.20 - 70.20
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopulārsPopulārs50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Pirkt 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 PopulārsPopulārs50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Pirkt Il Divo - A New Day Tour PopulārsPopulārsIl Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
Pirkt Aminata - Paisums. Bēgums Aminata - Paisums. Bēgums Palladium Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot