logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Crossover festivāls LAIVĀ - VIP BIĻETE

Se 13.08.2022 18:00
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs
70.00
 
Šā gada 13. augustā Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijā un Juglas ezerā trešo reizi notiks saturiski vērienīgs starpžanru mūzikas festivāls “Laivā”, ko daļa skatītāju apmeklēs uz sauszemes, bet daļa, sēžot laivās.

Vienas dienas festivāla mākslinieki šogad būs klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA kopā ar Latvijas Radio bigbendu, bungu un dūdu mūzikas grupa “Auļi”, hiphopa mākslinieks Ozols kopā ar bigbendu, ģitārists Mārcis Auziņš un duets – čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis.

DAGAMBA klausītājus priecēs ar savu līdz šim iespaidīgāko koncertprogrammu “Ludwig Van Rammstein”, ko grupa izpildīs pilnā apjomā un vērienīgā skanējumā kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Albums #LudwigVanRammstein, kura iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju – Ludviga Van Bēthovena un grupas Rammstein daiļradē, ieguvis apbalvojumu “Zelta mikrafons” nominācijā “Gada labākais instrumentālās un starpžanru mūzikas albums”.

“Auļi” ir desmit cilvēku grupa, kas spēlē latviešu tautas folklorā balstītu, enerģijas pārpilnu mūziku un ir zināma arī tālu aiz Latvijas robežām. Seši dūdinieki, trīs bundzinieki un kontrabasists ar savu mūziku priecējuši klausītājus arī prestižajā pasaules mūzikas festivālā “Rainforest” Malaizijā, sadarbojušies un uzfilmējuši kopīgus videoklipus ar rīkles dziedātāju Mongolijas plašumos, sāmu joikotāju Norvēģijas sniegos un jodelētāju Austrijas Alpos. Plānā kaut kad iecerēta arī Āfrika…

Ozols sadarbību ar Latvijas Radio Bigbendu uzsāka šogad un izskatās, ka tā tik drīz nebeigsies, jo neparastais komplekts darbojas pat apbrīnojami lieliski, jaunos, pianista Ritvara Garozas veidotos aranžējumos apspēlējot repera dziesmas no visiem viņa albumiem.

Ģitārists Mārcis Auziņš zināms, kā viens no kolorītākajiem pašmāju instrumentālistiem, kurš savā muzikālajā interpetācijā rod iedvesmu no visdažādākajiem avotiem. Viņš sadarbojies ar daudziem Latvijā labi zināmiem skatuves māksliniekiem, ieskaitot Laimu Vaikuli, Jāni Stībeli, Aiju Vītoliņu, Jāni Lūsēnu, Lindu Leen, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu un Donu, kā arī spēlējis kopā ar Latvijas Radio bigbendu un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.

Valtera Pūces un Daiņa Teņa kopprojekts izveidojis krāšņu un koncertos jau pārbaudītu programmu “Radīts Latvijā”, kurā iekļautas izcilāko latviešu komponistu melodijas instrumentālā skanējumā.

Festivāla teritorijā darbosies arī ēdināšanas zonas, ūdens bārs un peldošais bārs, kā arī atpūtas, interaktīvās un izklaides vietas.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/festivalslaiva

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Crossover festivāls LAIVĀ - VIP BIĻETE Se 13.08.2022 18:00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.
Lūdzu ņemt vērā, ka valstī noteiktie COVID 19 pulcēšanās ierobežojumi var mainīties un prasības koncerta apmeklētājiem tiks noteiktas pēc koncerta laikā spēkā esošajiem noteikumiem.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
 
VIP biļete ietver:
  • IEEJAS biļeti
  • Numurētu sēdvietu
  • Norobežotu teritoriju
  • VIP bāru un ēdināšanu
*Vietu skaits ierobežots
  • IEEJAS BIĻETE nepieciešama katram apmeklētājam no 6 gadu vecuma.
  • Festivālu iespējams baudīt uz sauszemes, kā arī atrodoties laivā.
  • Iespējams ierasties ar privātu ūdens transporta līdzekli (ūdens ceļi līdz Juglas ezeram ir savienoti), kā arī piedāvājam noīrēt laivu Biļešu Serviss kasēs un bilesuserviss.lv - LAIVAS ĪRE.
  • Noīrētās laivas būs pieejamas festivāla norises vietā, uzrādot LAIVAS ĪRES biļeti.
  • Aicinām apmeklētājus ar privātajām laivām uz festivālu ierasties pa ūdens ceļiem vai atvest laivu uz festivāla teritoriju līdz plkst. 15:30.
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs
Bonaventuras iela 10, Rīga Latvija
Organizators
DAGAMBA, SIA
Brīvības iela 84-10, LV-1001, Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103887090
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Crossover festivāls LAIVĀ - IEEJAS BIĻETE Crossover festivāls LAIVĀ - IEEJAS BIĻETE Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvija 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Crossover festivāls LAIVĀ - LAIVU ĪRE (IEEJAS biļete un LAIVU īre jāiegādājas atsevišķi) Crossover festivāls LAIVĀ - LAIVU ĪRE (IEEJAS biļete un LAIVU īre jāiegādājas atsevišķi) Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvija 16.00 - 53.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!