logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Crossover festivāls LAIVĀ

Se 13.08.2022 18:00
16.00 - 70.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
Šā gada 13. augustā Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja teritorijā un Juglas ezerā trešo reizi notiks saturiski vērienīgs starpžanru mūzikas festivāls “Laivā”, ko daļa skatītāju apmeklēs uz sauszemes, bet daļa, sēžot laivās.

Vienas dienas festivāla mākslinieki šogad būs klasiskās mūzikas huligāni grupa DAGAMBA kopā ar Latvijas Radio bigbendu, bungu un dūdu mūzikas grupa “Auļi”, hiphopa mākslinieks Ozols kopā ar bigbendu, ģitārists Mārcis Auziņš un duets – čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis.

DAGAMBA klausītājus priecēs ar savu līdz šim iespaidīgāko koncertprogrammu “Ludwig Van Rammstein”, ko grupa izpildīs pilnā apjomā un vērienīgā skanējumā kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Albums #LudwigVanRammstein, kura iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju – Ludviga Van Bēthovena un grupas Rammstein daiļradē, ieguvis apbalvojumu “Zelta mikrafons” nominācijā “Gada labākais instrumentālās un starpžanru mūzikas albums”.

“Auļi” ir desmit cilvēku grupa, kas spēlē latviešu tautas folklorā balstītu, enerģijas pārpilnu mūziku un ir zināma arī tālu aiz Latvijas robežām. Seši dūdinieki, trīs bundzinieki un kontrabasists ar savu mūziku priecējuši klausītājus arī prestižajā pasaules mūzikas festivālā “Rainforest” Malaizijā, sadarbojušies un uzfilmējuši kopīgus videoklipus ar rīkles dziedātāju Mongolijas plašumos, sāmu joikotāju Norvēģijas sniegos un jodelētāju Austrijas Alpos. Plānā kaut kad iecerēta arī Āfrika…

Ozols sadarbību ar Latvijas Radio Bigbendu uzsāka šogad un izskatās, ka tā tik drīz nebeigsies, jo neparastais komplekts darbojas pat apbrīnojami lieliski, jaunos, pianista Ritvara Garozas veidotos aranžējumos apspēlējot repera dziesmas no visiem viņa albumiem.

Ģitārists Mārcis Auziņš zināms, kā viens no kolorītākajiem pašmāju instrumentālistiem, kurš savā muzikālajā interpetācijā rod iedvesmu no visdažādākajiem avotiem. Viņš sadarbojies ar daudziem Latvijā labi zināmiem skatuves māksliniekiem, ieskaitot Laimu Vaikuli, Jāni Stībeli, Aiju Vītoliņu, Jāni Lūsēnu, Lindu Leen, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu un Donu, kā arī spēlējis kopā ar Latvijas Radio bigbendu un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri.

Valtera Pūces un Daiņa Teņa kopprojekts izveidojis krāšņu un koncertos jau pārbaudītu programmu “Radīts Latvijā”, kurā iekļautas izcilāko latviešu komponistu melodijas instrumentālā skanējumā.

Festivāla teritorijā darbosies arī ēdināšanas zonas, ūdens bārs un peldošais bārs, kā arī atpūtas, interaktīvās un izklaides vietas.
 
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/festivalslaiva

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt Crossover festivāls LAIVĀ - IEEJAS BIĻETE Crossover festivāls LAIVĀ - IEEJAS BIĻETE Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvija 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Crossover festivāls LAIVĀ - LAIVU ĪRE (IEEJAS biļete un LAIVU īre jāiegādājas atsevišķi) Crossover festivāls LAIVĀ - LAIVU ĪRE (IEEJAS biļete un LAIVU īre jāiegādājas atsevišķi) Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvija 16.00 - 53.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Crossover festivāls LAIVĀ - VIP BIĻETE Crossover festivāls LAIVĀ - VIP BIĻETE Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, Latvija 70.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot