Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TITANIC LIVE IN CONCERT

Ce 08.03.2018 19:00
Kino Splendid Palace
15.00 - 50.00
Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15.februārim ievadot kodu februaris18,  tiek piemērota atlaide no pamata cenas biļetēm sekojošās vietās:
2.rinda - 70%
3.-4.rinda sānu vietas - 50%
3.-5.rinda centrs - 40%
6.-10.rinda sānu vietas - 40%
Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT


Episkā melodrāma uz lielā ekrāna, Stīgu kvartets Sinfonietta Riga, Tatjanas Gavrilenko smilšu animācija, Aktieris Maksims Busels.

Smilšu šovs Titāniks – slavenā stāsta jaunā interpretācija un lieliska dāvana 8. martā!


Smilšu-instrumentālais šovs “Titāniks” norisināsies Splendid Palace greznajās telpās jau otro reizi. Tāpat kā iepriekš, mākslinieces priekšnesums notiks stīgu kvarteta Sinfonietta Rīga pavadījumā. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, muzikanti atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru, kurš viļņojas pa okeānu pretī skumjajām beigām.

Lomās:
Tatjana Gavrilenko – Ukrainas izcelsmes māksliniece, kas strādā ar smilšu animāciju un šobrīd dzivo Latvijā. 2010. gadā pabeidza Kijevas Nacionālās mākslas universitāti ar specialitāti masu pasākumu režijā. 2015. gadā pārcēlās uz Latviju, kur turpina savu māksliniecisko darbību. Pēdējos četros gados, uzstājoties vairāk nekā desmit Eiropas valstīs un ir burvīgā Ziemassvētku stāsta par Vecrīgu autore.

Eiropas koncertzāļu mīluļi, rīdzinieki stīgu kvartets Sinfonietta Rīga: uzstājušies Polijā, Lietuvā, Igaunijā un Portugālē. 2014.gadā Grammy balvu ieguvušā albuma "Adam's Lament" zvaigznes izpildītāji. Skanēs Čaikovska, Šūberta, Rahmaņinova, Erika Sati un citu diženu komponistu skaņdarbi.

Maksims Busels – Rīgas Krievu teātra aktieris, pabeidzis Latvijas kultūras akadēmiju. Spēlējis: “Mēdeja”, “Hanuma”, “Bīstamais pagrieziens”, “1900. Leģenda par pianistu”.

Vairāk informācijas: http://sandshow.pro/titanic

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 13.- 15.februārim ievadot kodu februaris18,  tiek piemērota atlaide no pamata cenas biļetēm sekojošās vietās:
2.rinda - 70%
3.-4.rinda sānu vietas - 50%
3.-5.rinda centrs - 40%
6.-10.rinda sānu vietas - 40%
Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT


Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

 

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Kravchenko Tetiana
Matīsa iela 41-13 LV-1009 Rīga