Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Timurs Šaovs / Тимур Шаов

Pk 19.04.2019 19:00
Maskavas nams
15.00
Jaunā albuma prezentācija “Kāds Freidam ar to sakaras?”

Timurs Šaovs savā autordziesmā ir nedaudz atšķirīgs. Reizēm viņu dēvē par “dziedošu Žvaņecki”, reizēm salīdzina ar Galiču un Visocki. Tomēr viņam neapšaubāmi ir sava oriģinālā intonācija.
Šaova radošo darbību ir ļoti sarežģīti attiecināt uz kādu konkrētu muzikālo virzienu. Viņš ir dažāds. Viņa muzikālajā formā ir gan autordziedājums, gan rokenrols, gan arī romance un balāde, pilsētas folkloras stilizācija, gan nacionālie motīvi.
Viņa dziesmas var dzirdēt gan radio “Eho Moskvi” (Maskavas atbalss), gan arī “Šanson”. Viņu uztver kā savējo gan festivālā “Vecais roks” Jekaterinburgā, gan Grušinska festivālā. Savā laikā viņu ir aicinājuši uz savām pārraidēm Mihails Vellers un Viktors Topallers, Andrejs Maksimovs un Svetlana Sorokina, viņu ir intervējuši Dmitrijs Bikovs un Ļevs Anninskis. Timurs ir tādu dažādu prēmiju laureāts kā “Zolotoi Ostap” (“Золотой Остап”) un “Shanson goda” (“Шансон года”), “Zolotoye pero Rusi” (“Золотое перо Руси”) un Visocka fonda prēmija “Bard Rossiji” (“Бард России”).
Viņa dziesmas ir iecienījuši teātra cilvēki, tās ir sižetiskas, dramaturģiskas. Youtube ir atrodami simtiem amatierklipu ar viņa dziesmām, ko ir izveidojuši viņa fani un klausītāji.  Timura dziesmas, gluži kā spogulis, atspoguļo mūsu sarežģīto laiku, un tās vienmēr ir ar cerību, ka viss noteikti mainīsies uz labu.
Kāds ir teicis: “Paldies, Timur, par Jūsu dziesmām, tās ir tik dažādas, ka tās neapniks klausīties pēc kārtas!”
Jaunā programma saucas “Kāds Freidam ar to sakaras?” (“При чем тут Фрейд?”). Dziesmas ir no jaunā albuma, un, kā vienmēr, tās ir daudzveidīgas pēc stila un tematikas.  Ir arī nikna satīra un labsirdīga muļķošanās, ir autordziesmas un rokenrols, un ir pat reps. Un, protams, mūsu politizētajos laikos Timurs nevarēja neuzrakstīt arī par politiku. Bet tas viss tiek pasniegts ar neatkārtojamo “firmas” Šaova humoru. Kopā ar Timuru uz skatuves kāps arī viņa draugi-mūziķi: Nikolajs Grigorjevs (ģitāra) – uzvarējis ģitāristu konkursā, kuru rīkoja kompānija “Sigma”, un ieguvis galveno balvu – ģitāru un izcilā mākslinieka Tomija Emanuela rokām, un mandolīnists Mihails Mahovičs, kuru dēvē par “Krievijas zelta mandolīnu”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Timurs Šaovs / Тимур Шаов Pk 19.04.2019 19:00 Maskavas nams 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators