Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SVALBARD CABARET NIGHT (Zviedrija)

Tr 15.05.2019 21:00
Rīgas cirks
14.45 - 17.00
Rīgas cirks piedāvā: SVALBARD CABARET NIGHT
15. maijā Rīgas cirka arēnā
 
Starptautiski atzītā cirka mākslinieku apvienība Svalbard (Zviedrija) atgriežas Rīgā ar jaunu muzikālu izrādi Rīgas cirka arēnā! Aicinām piedzīvot vēl nebijušu konceptkabarē vakaru kopā ar Svalbard un mūzikas grupu Salteli the Band (Lielbritānija).
Notikuma apmeklējums būs visaptveroša pieredze, tāpēc aicinām ierasties jau laicīgi, lai baudītu pop-up bāra labumus mākslinieku radītā atmosfērā un noskaņotos piedzīvojumam. Mākslinieki izmantos dažādas cirka disciplīnas un jazz/neo soul mūziku kā instrumentus, lai runātu par emocionālu, empātiju attīstošu pasauli un lai pasmaidītu par sevi.
 
Konceptkabarē projekts tiks radīts Rīgas cirka rezidenču programmas ietvaros īpaši Rīgas cirka ēkai un tās arēnai, iesaistot arī vietējos māksliniekus. Skatītājiem Rīgā izrādi būs iespēja redzēt tikai vienu vienīgu reizi. Tā kā šī būs site-specific izrāde, turpmāk katra uzstāšanās ar šo konceptu būs atšķirīga, jo tiks pielāgota konkrētai norises vietai.
 
Ieteicams no 18 gadu vecuma (jaunākiem apmeklētājiem ieeja pasākumā atļauta, ja vecāki sagaidāmo pieredzi uzskata par nepieciešamu atvases attīstībā).
Sēdvietas zālē nav numurētas, tādēļ aicinām ierasties laicīgi vēlamās vietas nodrošināšanai.
Ieeja pasākumā no plkst. 20.30, kabarē šova sākums plkst. 21.00.
Izrādes garums: aptuveni 2 stundas (2 cēlieni)
 
Par Svalbard:
Apvienība Svalbard tic mākslu starpdisciplinaritātei, un tās sastāvā darbojas 4 jauni skatuves mākslinieki – Bens Smits (Lielbritānija), Aleksis Akrovatakis (Grieķija), Toms Brands (Vācija) un Santjago Ruizs Albalate (Spānija). Lai arī katrs no viņiem nāk no citas valsts, mākslinieki šobrīd mitinās Stokholmā, kur reiz satikās, mācoties prestižajā Cirka un dejas universitātē  DOCH. Kā komanda un individuāli viņi ir izkopuši savas profesionālās prasmes vairākās cirka disciplīnās, tāpēc Svalbard izrādēs var redzēt gan gaisa akrobātiku ar virvi, gan ķīniešu kārts disciplīnu, gan balansēšanu uz rokām, pāru akrobātiku, grupu akrobātiku, klaunādi, kā arī kustības un dejas mākslu.
Līdz šim Svalbard bijuši atpazīstami ar savu debijas izrādi “visi ģēniji, visi idioti” (all Genius all Idiot), kas kopš 2016. gada izrādīta visā pasaulē vairāk kā 30 valstīs un 4 kontinentos, kopā vairāk kā 200 reižu, tostarp, arī Latvijā – izrādi bija iespēja redzēt 2016. gadā festivālā “ReRīga!”, un daļa no māksliniekiem uzstājušies festivālā “Komēta” 2017. un 2018. gadā.
Svalbard arī sadarbojies ar kompāniju  Animal Religion, veidojot site-specific izrādi Chicken Legz. Tā izrādīta starptautiskajā cirka mesē FiraTàrrega (Spānija) un festivālos Japānā, kā arī ieguvusi Moritz Prize kā labākā ielu mākslas izrāde un cirka žurnāla Zirkolika balvu par labāko priekšnesumu 2014. gadā. Savukārt, 2015. gada februārī, kopā ar jau minēto apvienību Animal Religion, viņi radīja izrādi Sifonofor, kuru izrādīja Barselonas simfoniskā orķestra mājvietā – L`Auditori ēkā Barselonā, un ieguva Zirkolika balvu kā labākā cirka izrāde 2015. gadā.
 
Radošā komanda:
Autori un skatuves mākslinieki: Benjamin Smith, Alexis Akrovatakis, Tom Brand,
Santiago Ruiz Albalate
Mākslinieciskā sadarbība ar: “Salteli the Band”: Benjamin Smith, Rosetta
Carr, Dougal Caston, Amy Leon
 

Vairāk informācijas: http://www.cirks.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SVALBARD CABARET NIGHT (Zviedrija) Tr 15.05.2019 21:00 Rīgas cirks 14.45 - 17.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pieejamas biļetes ar  atlaidi:
10% skolēniem, studentiem, pensionāriem, cilvēkiem ar 1. un 2. grupas invaliditāti
15% Rīgas cirka skolas audzēkņiem
(atlaides darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)  
Grupas atlaide -  vienas biļetes cena 15 EUR, iegādājoties 10 un vairāk biļetes.
Lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 10 vai vairāk biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".
 
Biļešu cena līdz 5. maijam: 14.45 - 17.00 EUR
Biļešu cena no 6. maija: 17 - 20 EUR

Ieteicams no 18 gadu vecuma (jaunākiem apmeklētājiem ieeja pasākumā atļauta, ja vecāki sagaidāmo pieredzi uzskata par nepieciešamu atvases attīstībā).
Sēdvietas zālē nav numurētas, tādēļ aicinām ierasties laicīgi vēlamās vietas nodrošināšanai.
Ieeja pasākumā no plkst. 20.30, kabarē šova sākums plkst. 21.00.
Izrādes garums: aptuveni 2 stundas (2 cēlieni).
 
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Merķeļa iela 4 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā