Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Simrit Live in Concert. Sakrālās un etniskas mūzikas koncerts.

Ce 13.09.2018 19:30
Lielā Ģilde
21.00 - 43.00
"Iztēlojieties, ka dzied Ziemeļblāzma: tāda ir Simritas balss. Pārlaicīga, spēkpilna un vienlaikus ēteriska kā vaļu dziesma…” – LA YOGA

“Simritai dziedāšana nav priekšnesums, tas ir veids, kā tuvoties Dievišķajam. Viņas balss, mūzika un pasniegšanas veids atspoguļo tīru pielūgsmi, kas plūst no viņas viegli un nepiespiesti. Šāda nemākslota pielūgsme ir dāvana no augšas, talants, dārgāks par jebko citu, jo caur to viņa spēj vest sev līdzi tūkstošiem cilvēku – uz esības viegluma un apzinātības pieredzi, kas mūsu laikos ir tik nozīmīga visai cilvēcei.” – SNATAM KAUR

“Pirmām kārtām es esmu caur un cauri Simritas fane. Kad pirmoreiz redzēju viņas uzstāšanos dzīvajā, man likās – wow, viņa ir kā no pankroka. Nezinu, kāpēc man prātā iešāvās tieši šāds salīdzinājums, bet šis elements vilināja iepazīt viņas mūziku tuvāk. Viņai piemīt īpaša melodijas izpratne, neatkārtojama personības enerģija un patiesa muzikalitāte. Manās acīs Simrita ir mūsu laikmeta īstenā balss,” – BELINDA KĀRLAILA

Pieredze ar Simritu

Ir mākslinieki, kuri spēj no jauna viest uzticību gadsimtiem senām meditācijām, liekot ikvienam – no popmūziķa līdz teātra apmeklētājam ‒ neglābjamai iemīlēties senlaiku zintnieku vārdos. Ir mākslinieki, kuru klātbūtne reizē aizrauj un veldzē dvēseli, kuri saklausa rezonansi, kas spēj vienot kontinentus un cilvēkus.

Viena no tādiem māksliniekiem ir dziedātāja un dziesmu autore Simrita (Simrit Kaur). Viņa ir dzimusi Grieķijā, Atēnās, bet vēlāk caur adopciju nonākusi jaunā ģimenē un uzaugusi Amerikas dienvidos. Simritas mūzika un personība ir piesaistījusi tādu mākslinieku atzinību kā Stīvens Tailers no grupas Aerosmith un Belinda Kārlaila, kuru pazīstam no Go-Go’s. Simritas mūziku raksturo satura dziļums, neatkārtojams skaistums, psihodēliska gaisotne un kaut kas tāds, kas pavisam noteikti paliek prātā.

Simrita ir smēlusies iedvesmu no senās Bizantijas un Grieķijas dziedājumu harmoniskā skaistuma un melodiskā jutīguma, ar kuriem viņa ir uzaugusi. Šo mantojumu papildina Rietumāfrikas perkusiju enerģija, ko viņa ir studējusi vēlāk. To visu mūziķe prot meistarīgi sakausēt kopā ar nemitīgi pilnveidoto dažādu tradīciju vokālo meistarību un klavierspēli, kas palīdz Simritai un viņas grupai šķetināt mistiskās dzejas šķautnes un arvien tuvoties gara sakņu būtībai.

Simritas balss unikālais skanējums un mākslinieciskais ieguldījums ir iedvesmojis un paplašinājis pasaules mūzikas robežas, atmetot senas konvencijas. Viņa sajauc filozofiskus apgalvojumus ar ēteriskiem, emocionāliem aranžējumiem, pārvērš 16. gs. Gurmukhi dzeju hipnotiskās dziesmās, attīsta himniskas melodijas un veido episkas skaņu ainavas, ko caurstrāvo mantras. Viņa prot mūsdienīgajā iepludināt būtisko un dziļo, seno un svēto.

Nonākuši šajā koncertā, jūs pavisam drīz apjautīsit, ka tas nav tikai kārtējais koncerts. Ļaujoties transcendentālām skaņām, hipnotiskām sajūtām, pasaules mēroga mūziķu meistarībai un Simritas neatvairāmi valdzinošajai BALSIJ… esiet gatavi pacelties gaisā!

Vairāk informācijas: http://www.simritkaurmusic.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Simrit Live in Concert. Sakrālās un etniskas mūzikas koncerts. Ce 13.09.2018 19:30 Lielā Ģilde 21.00 - 43.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Anniņmuižas bulvāris 2B-25 Rīga LV-1067 Rīga