Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pavasara Tango. Marks Viļenskis / Весеннее Танго. Марк Виленский

Pk 11.05.2018 19:00
Rīgas Reformātu baznīca
15.00 - 18.00
Marks Viļenskis. Pavasara tango.
 
11. maijā, plkst.  19:00, Reformātu baznīcā čellists Marks Viļenskis ielūdz Jūs izbaudīt unikālu ceļojumu uz tango mūzikas pasauli.

Šoreiz dzirdēsim Marku uzstājoties ar viņa paša veidoto ansambli "Tangoriginales" - ar akordeona virtuozu Savvu Zihu un Latvijā pazīstamu kontrabasistu un vienlaikus rokmūziķi Andri Veinbergu. Meistarīgs izpildījums, nevainojama repertuāra izvēle un emocionālā izpildīšanas maniere ir šī ansambļa veiksmes recepte.
Koncertā skanēs leģendāro tango skaņražu Oskara Stroka un Astora Pjacollas skaņdarbi. Varēs dzirdēt gan pasaulē zināmākos šo komponistu tango, gan arī tos, kas palika žanra vēsturiskajā aizskatuvē. Šo komponistu mūzikas degsmains, nelokams raksturs ir tas, kas valdzina un iedvesmo izpildītājus un klausītājus jau vairāk kā pusgadsimtu.
Paralēli studijām Jāzepa Vitola Latvijas Mūzikas akadēmijā un ceļā uz panākumiem starptautiskajos konkursos, Marku vienmēr ir interesējusi populārās mūzikas kultūra un improvizācija. Marks ir Latvijas Televīzijas klasiskās mūzikas konkursa ''Radīti mūzikai"(2014) finālists. Viņš ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādiem pasaulē pazīstamiem džeza mūziķem kā Jeff Lederer, Joe Fiedler, Sebastian Noelle, kā arī Latvijas džeza mūzikas zvaigznēm Olgu un Diānu Pīrags, Intaru Busuli, Indriķi Veitneru, Andreju Jevsjukovu.

Vairāk informācijas: http://www.markvilensky.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pavasara Tango. Marks Viļenskis / Весеннее Танго. Марк Виленский Pk 11.05.2018 19:00 Rīgas Reformātu baznīca 15.00 - 18.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Mārstaļu iela 10 Rīga Latvija
Organizators
AMIV OIL, SIA
Slampes Grozi Slampes pagasts Tukuma novads