Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Koncerts Itālijas šedevri

Pk 15.06.2018 18:00
Sv.Jāņa baznīca, Skārņu 24, Rīga
15.00
Klasiskās mūzikas koncerts ITĀLIJAS ŠEDEVRI

Koncertā skanēs tādu izcilu kompanistu, kā: A. Vivaldi, Caccini, T. G. Albinoni u.c. ērģeļmūzikas un vokālie solo skaņdarbi.

Ekaterina Novikova – mecosoprāns, dzimusi Maskavā, ilgu laiku dzīvojusi Berlīnē, Vācijā. Ar klasisko mūziku nodarbojas no sešu gadu vecuma. Stažējusies pie operas mākslas meistariem Krievijā, Latvijā, kā arī piedalījusies meistarklasēs Vācijā pie pasaulē atzītiem operas vokāla meistariem.

Pēdējos trīs gados Jekaterīna koncertē ar solo programmām vokālam un ērģelēm, klavierēm, orķestri, kā arī kamersastāvos. Ir sadarbojusies ar brīnišķīgiem mūziķiem no Rīgas un Berlīnes, izpildot apjomīgas programmas, tādas kā Dž. Batista Pergolezī Stabat Mater, duetā ar Latvijas Nacionālās Operas un Baleta teātra soprānu. Pagājušā gadā viņa Rīgā un Berlīne izpildīja Ottorino Resipigī svītu Il tramonto stīgu kamerorķestra pavadībā. Savā daiļradē māksliniece lielu vērību pievērš arī itāļu garīgajai mūzikai.

Jevgēnija Ļisicina – viena no pieredzes bagātākajām ērģelniecēm Latvijā, savos darba gados nospēlējusi vairāk kā 1000 solokoncertu, ierakstījusi vairāk kā 20 ilgspēlējošās plates ar klasisko mūziku un koncertējusi Eiropas valstīs, ceļot Latvijas prestižu ārzemēs, ierakstījusi 8 kompaktdiskus. J.Ļisicinas repertuārs ir ļoti plašs. Tajā ir visi J.S.Baha skaņdarbi, kā arī daudzi M.Rēgera, S.Franka, F.Mendelsona-Bartoldi, F.Lista, O.Mesiāna, L.Vjerna un citu komponistu klasiķu un mūsdienu autoru darbi. Māksliniece vēl arvien koncertē, kā arī sniedz ērģeļmūzikas meistarklases.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Koncerts Itālijas šedevri Pk 15.06.2018 18:00 Sv.Jāņa baznīca, Skārņu 24, Rīga 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, invalīdiem ratiņkrēslā, pensionāriem
Pasākuma ilgums: ~1h15min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Jāņa iela 7 Rīga Latvija
Organizators
NEAVEX, SIA
Matīsa iela 61 - 19 LV-1009 Rīga