Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gongu sfēru mūzikas iepazīšanas sesija. Gongu pelde

Se 20.10.2018 12:00
Sound Division Studios
5.00
“Tu redzēsi neredzamo, Tu dzirdēsi nedzirdamo, un Tu jutīsi nejūtamo.”/Jogi Badžans/

Gongs ir instruments, kas daudzās civilizācijās ticis uzskatīts par maģisku simbolu, no kura plūst Visuma pirmskaņa. Iesākumā dzirdama vien maiga, kosmiska Gonga skaņa. Tu uzmanīgi ieklausies, un sāc aptvert, ka skaņa sastāv no daudzskaitlīgiem toņiem un skaņām.. Skanējums kļūst spēcīgāks un spēcīgāks, tas attīra it visu ap Tevi un Tevī. Tu pamazām zaudē vienotības sajūtu ar savu fizisko ķermeni.. Tu vairs neuztver sevi eksistējošu vien trīs dimensijās. Gongu skaņu pelde ir gan brīnišķīga meditācija, gan individuāla skaņas terapijas sesija, kas ļauj ikkatram sasniegt personīgos mērķus. Iegremdēšanās gongu skaņās ir dziļa meditācija, kas ir pieejama katram cilvēkam. Jums ir tikai jāpaguļas un jāļaujas būt Skaņā bez kādiem iepriekšējiem nodomiem un aizspriedumiem, bez vērtēšanas, jābūt gataviem pieredzēt. Tas ir ceļojums visuma dziļumos un savā iekšienē, savā dziļumā. Ceļojums, kura laikā viss ir iespējams, bet laiks zaudē savu nozīmi…

Vairāki Latvijas gongu meistari ir apvienojušies īpašā projektā, lai iepazīstinātu ar gongiem un citiem mistiskajiem mūzikas instrumentiem tieši Tevi. Īpašās iepazīšanas sesijās Tev ir iespēja izbaudīt pašam, kas ir gongu pelde, uzdot pēc sesijas jautājumus, pamēģināt paspēlēt un iepazīties ar pašiem meistariem tuvāk. Tāpēc esam noīrējuši ļoti labas telpas Sound Division studijā un diennakts laikā Tev ir iespēja apmeklēt vienu no, bet varbūt arī visas 4 sesijas, jo tām ir īpaša iepazīšanās cena - dienas sesijām 5 eiro un nakts gongu pudžai -30 eiro.

Gongu peldes
12.00-14.00
14.30-16.30
17.00-19.00

Gongu pudža
22.00-7.00

Tevi mīļi gaidīs 8 Latvijas pieredzējuši gongu meistari Ida Iveta Platace, Inga un Andris Graumaņi, Karīna un Aivars Andreikas, Svetlana-Baširan Musajeva, Santa Ibragimova un Inese Mihasjonoka. Nāc ar draugiem un ģimeni!

Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums būs nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss, spilventiņš.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/events/663893857344305

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gongu sfēru mūzikas iepazīšanas sesija. Gongu pelde Se 20.10.2018 12:00 Sound Division Studios 5.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 15 minūtes pirms pasākuma
 

Norises vieta
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti