Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gongu pelde SIRDS CEĻŠ ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva)

Se 10.02.2018 19:00
Sound Division Studios
20.00
Gongu skaņu ceļojums ar Alīciju un Ričardu “Sirds ceļš”

“Ir kāda vieta, kur vienmēr ir Klusums. Ir vieta, kur dzīvo Pateicība, Līdzcietība un Mīlestība. Un kad Tu nokļūsti šajā vietā sevī, un kad es esmu šajā vietā sevī – mēs esam vienoti..”
“Dārgie draugi, aicinām Jūs uz tikšanos Sirds telpā, Visuma skaņas un smalko vibrāciju telpā,
Ar mīlestību, Alīcija un Ričards”

Iesākumā dzirdama vien maiga, kosmiska Gonga skaņa.. Tu uzmanīgi ieklausies, un sāc aptvert, ka skaņa sastāv no daudzskaitlīgiem toņiem un skaņām.. Skanējums kļūst spēcīgāks un spēcīgāks, tas attīra it visu ap Tevi un Tevī. Tu pamazām zaudē vienotības sajūtu ar savu fizisko ķermeni.. Tu vairs neuztver sevi eksistējošu vien trīs dimensijās.
Pilna gonga skaņa – tā ir tīra holistiska rezonanse. Piedzīvojot to, Tu jūties kā iekūņojies kokonā vai kā mātes klēpī. Spēcīgi piesātināts ar dziedinošām skaņām un toņiem, Tu jūti kā izgaisti un piedzimsti no jauna. Tieši tad, kad esi pilnībā piesātināts ar skaņu, Tavs fiziskais , mentālais un emocionālie ķermeņi atjaunojas, bet ego pretestības radītā spriedze, kā slimību rašanās cēlonis, izzūd.

Gongu terapijas metode ļauj rast prieku un apzinātību, tā ir personības attīstības un garīgās izaugsmes ceļš caur toņu un skaņu pasauli.

Gongu skaņu pelde ir gan brīnišķīga meditācija, gan individuāla skaņas terapijas sesija, kas ļauj ikkatram sasniegt personīgos mērķus.

Viedie senatnē ticēja, ka gonga skaņām piemīt spēks dot cilvēkam universālo dzīvības enerģiju. Viņi lietoja gonga skaņas, lai atbrīvotos no nāves bailēm, lai atjaunotos un atjaunotu ķermeņa šūnas, lai pastiprinātu intuīciju. Mūsdienās skaņas terapeiti izmanto gongus un citus arhaiskos instrumentus, lai palīdzētu mugurkaula slimību, galvassāpju, migrēnas, bezmiega un locītavu sāpju un citu slimību ārstēšanā. Gongu skaņu pelde ir lielisks palīgs psihoterapijā, kas ne tikai atvieglo psihisko saslimšanu stāvokļus, bet arī ir palīglīdzeklis stresa un krīzes situācijās. Gonga skaņu ceļš arī ir dziļš personības transformācijas un garīgās izaugsmes ceļš.

Iegremdēšanās gongu skaņās ir dziļa meditācija, kas ir pieejama katram cilvēkam. Jums ir tikai jāpaguļas un jāļaujas būt Skaņā bez kādiem iepriekšējiem nodomiem un aizspriedumiem, bez vērtēšanas, jābūt gataviem pieredzēt.. Tas ir ceļojums visuma dziļumos un savā iekšienē, savā dziļumā. Ceļojums, kura laikā viss ir iespējams, bet laiks zaudē savu nozīmi…

Skaņu ceļojumā skanēs gongi, kristāla dziedošie trauki, Pitagora monolīna, vibrofons, šamaņu bungas un vargāni, peruāņu šamaņu svilpes, kondora spalvas, virstoņu un indiāņu flautas, zvaniņi un vēl daudzi neparasti instrumenti.

Skaņu ceļojumā vedīs Alīcija un Ričards Eiliakas – skaņu terapeiti, gongu meistari, skaņas terapijas semināru un pasākumu vadītāji. Šis pāris spēlē daudz dažādus arhaiskus un mūsdienīgus instrumentus, radot meditatīvu, relaksējošu mūziku, vada skaņas meditācijas, dziedinošas skaņas sesijas, radošās darbnīcas un apmācošus seminārus, spēlē Skaņas mistērijas , vada gremdēšanās skaņā sesijas Gongu skaņu peldes, ir studijas “Menas Būti” (“Māksla būt”, www.menasbuti.lt) dibinātāji.  Viņi tic, ka radošā potenciāla atraisīšana arī ir tas milzīgais transformējošais spēks, kas iedvesmo mūs dzīvei un dziedina mūs.

“Gongs ir kā transpersonāls skolotājs, tas paplašina mūsu apziņu. Gremdēšanas tā holistiskajā skaņā ir dziļa meditācija un terapija vienlaicīgi. Tas ir ceļojums, kura laikā kopā ar visuma skaņām mēs nokļūstam mūsu dvēseles vistālākajos nostūros. Sesijas vai koncertu laikā skanošo instrumentu skaņas aizskar vissmalkākās neredzamās stīgas un izmaina mūsu emocijas, mūsu apziņas stāvokļus, mūsu domas un domu tēlus. Viss šis beigu beigās ved uz to vietu mūsos, kur atrodam Klusumu..”

Kā sagatavoties:
Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums līdzi nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss un spilventiņš.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/162728647804725

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gongu pelde SIRDS CEĻŠ ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva) Se 10.02.2018 19:00 Sound Division Studios 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 LV2160 Saulkrasti