Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FRIDAY NIGHT JAZZ. Viļenskis un Surikova / FRIDAY NIGHT JAZZ. Виленский и Сурикова

Pk 26.01.2018 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
10.00 - 22.00
Džeza mūzikas notikums Latvijā!

Rīgā uzstāsies lieliskā lielbritāņu džeza pianiste un komponiste Katja Surikova duetā ar pasaulē pazīstamo čellistu Ruslanu Viļenski


26. janvārī plkst. 19:00, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā  uzstāsies lieliskā lielbritāņu džeza pianiste un komponiste Katja Surikova (Katya Sourikova) duetā ar pasaulē pazīstamo čellistu Ruslanu Viļenski (Ruslan Vilensky).

Par Surikovas mūziku žurnāls “All about Jazz” rakstījis:  "Skaista, liriska un niansēta mūzika, kura kustas brīvi un organiski, savienojot amerikāņu un Eiropas džeza tradīcijas”. 

Viņas spēle guvusi plašu starptautisku atzinību gan no klausītājiem, gan kritiķiem.  Surikovas mūzika apvieno džeza, klasiskās mūzikas, tautas mūzikas un pasaules mūzikas tradīcijas. Viņas klavieru skanējums ir bagāts ar kontrastiem un dinamiku - no melanholijas līdz spēcīgai enerģijai.  Surikova strādājusi ar starptautiski atzīto saksofonistu Kurtisu Makdonaldu (Curtis Mcdonald), slaveno amerikāņu džeza pianisti Merlīnu Krispelu (Merilyn Crispell), Deivu Duglasu (Dave Douglas) u.c.

Rīgā Surikovu dzirdēsim kopā ar pasaulē pazīstamo čellistu Ruslanu Viļenski un kontrabasistu Simonu Baueru, izpildot kompozīcijas gan no mākslinieces pēdējā albuma “Ivan’s Dream”, gan mūziku no multimediāla projekta  „Queen Maud Land”.  Koncertā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā savīsies džeza mūzika, klasiskā mūzika, Ziemeļvalstu laikmetīgais džezs un pasaules mūzika.

Vairāk informācijas: http://www.vilenskylive.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
FRIDAY NIGHT JAZZ. Viļenskis un Surikova / FRIDAY NIGHT JAZZ. Виленский и Сурикова Pk 26.01.2018 19:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 10.00 - 22.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Līdz 19.janvārim biļetēm no 12 EUR - 22 EUR piemērota 30% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Palasta iela 4 Rīga Latvija
Organizators
AMIV OIL, SIA
Slampes Grozi Slampes pagasts Tukuma novads