Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dmitry Metlitsky & Orchestra

Se 06.04.2019 19:00 - Sv 07.04.2019 20:30
18.00 - 40.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pirmo reizi Latvijā!
Unikāls romantisks šovs “Dmitry Metlitsky & Orķestris”

Visā pasaulē pazīstamu daiļdarbu, instrumentālās mūzikas šedevru mūsdienīgs  aranžējums

Informācija: http://concert.dmitrymetlitsky.com/lv/home-lat

6. aprīlī- LIEPĀJAS / Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle - 19:00
7. aprīlī - RĪGA / Rīgas Kongresu nams - 19:00

Unikāla iespēja noklausīties lieliskus instrumentālās mūzikas modernos aranžējumus mūsdienīgā stilā un Eiropas valstu labāko mūziķu izpildījumā. Tie būs īsti dvēseles svētki. Daudznacionālais orķestris “DM-Orchestra” uzstāsies Latvijā!

Dmitry Metlitsky – komponists, orķestra “DM-Orchestra” dibinātājs ir viens no retajiem mūsdienu autoriem, kura skaņdarbi iekaro vienā mirklī un liek klausītāju sirdīm pukstēt gluži citā ritmā. Burvīgā mūzika ir ļoti emocionāla un aizkustina līdz sirds dziļumiem, Metlitska daiļradi iemīļojuši tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

Fantastiski skaista mūzika, ko pavada spēcīgiieraksti un orķestra virtuozo mūziķu episko roka kompozīciju ugunīgā enerģija,atstās neaizmirstamu iespaidu. Tā valdzina, rada nebijušu atmosfēru un apbur klausītājus – tāpēc jau Dmitrija Metlitska mūziku dēvē par burvju skaņām.

Nav iespējams atrast salīdzinājumus, kas ļautu aprakstīt šos skaņdarbus, tos var tikai klausīties un uz visiem laikiem saglabāt sirdī –  kas nāk no sirds, tas paliek dvēselē...

Orķestra programmā – A.Vivaldi, Dž.Lasta, P.Moria, T.Albinoni, Dž.Kačini slavenākie darbi – “Vientuļāis gans”, "Kondora lidojums", "Vētra", "Ave Maria", "Love story", "Adagio Albinoni", "Zvaigžņu čuksti" utt.

https://www.youtube.com/watch?v=LNP7n_RC8yw
Video:
https://www.youtube.com/watch?v=450o8vNDHxk
https://www.youtube.com/watch?v=Q-Uj-O5eTCU
https://www.youtube.com/watch?v=pUfpAnpBB8s

Vairāk informācijas: http://dmitrymetlitsky.com/

Pasākumi