Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dmitry Metlitsky & Orchestra

Se 06.04.2019 19:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
17.60 - 24.00
Unikāls romantisks šovs «Dmitry Metlitsky & Orchestra»
Visā pasaulē pazīstami skaņdarbi, instrumentālās mūzikas šedevri mūsdienīgā aranžējumā!
Informācija: http://concert.dmitrymetlitsky.com/lv/home-lat

6. aprīlī- LIEPĀJAS / Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle - 19:00

Unikāla iespēja klātienē noklausīties fantastisku mūziku, kas iekarojusi miljoniem klausītāju visā pasaulē. Izcils aranžējums mūsdienīgā stilā, Eiropas labāko mūziķu izpildījumā – patiess baudījums mūzikas mīļotājiem. Daudznacionālais orķestris «DM-Orchestra» koncertēs Latvijā!

Dmitry Metlitsky – komponists un vairāku mūzikas instrumentu lietpratējs, diriģents un aranžētājs – unikāla parādība mūsdienu mūzikā. Viņu dēvē par mūslaiku Mocartu. Skaistās melodijas, pasakainais aranžējums un izpildījums iespiežas sirdīs un savaldzina klausītājus ar pirmajām skaņām. Nav iespējams aprakstīt vārdiem gūtās emocijas – tas ir jādzird!

Orķestra programmā jaukākie un klausītāju iemīļotie leģendārie hiti – pasaules klasiskās, instrumentālās un rokmūzikas šedevri: «Vientuļais gans», Vivaldi «Negaiss», «Kondora lidojums», «Ave Maria», «Adagio Albinoni», «Love Story», «Enter Sandman» un citi. Tie izskanēs unikālā aranžējumā mūsdienīgā stilā un dāvās klausītājiem spilgtas un neaizmirstamas emocijas.

Valsta uzskats, ka orķestra izpildītie Vivaldi skaņdarbi «Vasaras negaiss» un «Ave Maria» ir vieni no labākajiem pasaulē, savukārt Dmitry Metlitsky mūzika «Mīlas uguns» atzīta par labāko new-age kompozīciju nominācijā «Music Without Borders».

Tas, kas notiek šī orķestra koncertos, absolūti atšķiras no vispārpieņemtās uztveres – spēcīga mūzikas enerģija līdz ar mūsdienu aranžējumu un tehniskajām iespējām ļauj iegrimt romantikas, emociju un mīlestības maģiskajā atmosfērā. Orķestra solisti ir īsti meistari, kuri ar savu talantu un enerģiju liek klausītājiem priecāties un raudāt, mīlēt un smelties iedvesmu.

Orķestris uzstājas dažādās valstīs, lielākajās koncertzālēs Eiropā un festivālos, bet pateicīgie klausītāji sveic mūziķus ar vētrainām ovācijām un nevēlas atvadīties pēc koncerta – meistari bieži dāvā skatītājiem piedevas, uzstājoties «uz bis».

Tā ir unikāla iespēja izbaudīt iespaidīgu šovu un valdzinošu pasaulslavenu mūziku, kas savaldzinājusi sirdis miljoniem klausītāju.

https://www.youtube.com/watch?v=450o8vNDHxk
https://www.youtube.com/watch?v=Q-Uj-O5eTCU
https://www.youtube.com/watch?v=pUfpAnpBB8s

Vairāk informācijas: http://dmitrymetlitsky.com/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Dmitry Metlitsky & Orchestra Se 06.04.2019 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 17.60 - 24.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Līdz 31.martam biļetēm piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā