Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Alpers Akčajs un trio 'Hamdam'. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST'

Ce 26.09.2019 19:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
7.50 - 15.00
VI starptautiskā Austrumu mākslas un mūzikas festivāla “RUMI FEST” mūzikas programmu atklāj turku dejas virtuoza Alpera Akčaja solo izrāde irāņu mūziķu trio “Hamdam” pavadībā.
 
Austrumu māksla un mūzika ir savdabīga un ļoti daudzveidīga, šī uzstāšanās vienos atšķirīgus laikmetus un mākslas virzienus – tradīcijās balstītu Austrumu horeogrāfiju laikmetīgā apdarē un persiešu mūziku, kas smeļas iedvesmu dziļā senatnē.
 
Alpers Akčajs ir talantīgs un daudzpusīgs mākslinieks. Viņš skatītājiem piedāvās savas interpretācijas un horeogrāfijas autordarbus, kuru pamatā ir senie sūfiju rituāli, kuros savijas griešanās un deja. Koncertā viņš uzstāsies kopā ar trio “Hamdam” mūziķiem, kuru repertuārā lielākoties ir mūzikas kompozīcijas ar izcilā sūfiju dzejnieka un domātāja Dželāladdīna Rūmī vārdiem.
 
Pateicoties mākslas maģijai, deja un mūzika, darinot no melodijām un kustībām brīnumainas mežģīnes, ietērps apkārtējo pasauli zaigojošās prieka un iedvesmas krāsās. Liriskā un reibinošā Dželāladdīna Rūmī dzeja un nepārspējamā Darjuša Rasuli neja dziesma apvienojumā ar irāņu dafa un kurdu lautas skanējumu apburs klausītājus. Kā gan citādi, mūzika taču ir ļoti būtiska mūsu dzīves stīga.
 

Vairāk informācijas: http://rumifest.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Alpers Akčajs un trio 'Hamdam'. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Ce 26.09.2019 19:00 Rīgas Latviešu biedrības nams 7.50 - 15.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem 50% atlaide, no pamata cenas (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)
 
Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka  pasākumu laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana. Foto un video materiāli tiks izmantoti festivāla "RUMI FEST" un tā organizatora darbības publicitātes mērķiem.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja:  līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Rīgas Latviešu biedrības nams
Merķeļa iela 13 Rīga Latvija
Organizators
Austrumu Kultūras Centrs, Biedrība
Priedaines iela 46, Rīga LV-1029 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Klasiskā turku mūzika un Mevlevī dervīšu ordeņa (Rīga) Semas ceremonija. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Klasiskā turku mūzika un Mevlevī dervīšu ordeņa (Rīga) Semas ceremonija. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' VEF kultūras pils, Latvija 7.50 - 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/.Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/.Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Rīgas Latviešu biedrības nams, Latvija 7.50 - 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Etno grupa 'Čveneburebi' un gruzīnu balets 'Lelo' /solists Givi Kbilašvili/. Austrumu mūzikas festivāls 'RUMI FEST' Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle, Latvija 5.00 - 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!