Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Alberts Žalilovs / Альберт Жалилов

Ce 28.11.2019 19:30
Maskavas nams
3.00 - 30.00
Alberta Žalilova koncerti Rīgā ir kļuvuši par labu un jauku tradīciju. Katru reizi viņš ierodas ar jaunu programmu, kas vienmēr iekaro Latvijas skatītāju sirdis.
 
28. novembrī, Rīgā Alberts prezentēs savu programmu „Dziesmas, kas kļuvušas par likteni”.
 
Daudziem skatītājiem koncerts dos unikālu iespēju ceļot cauri atmiņu viļņiem laimīgās jaunības laikos, bet jaunāka vecuma publikai iespēju iepazīt izpildītāju daiļradi, kas ir kļuvusi par īstu klasiku uz visiem laikiem. Uz skatuves būs dzirdami stāsti, kas tik ticami jau no pirmajiem momentiem aizraus skatītāju ar ainām ne tikai no pagātnes dziedošo zvaigžņu skatuves dzīves, bet arī no viņu ikdienas nodarbēm un domām, bērnības atmiņām, pirmās mīlestības pārdzīvojumiem jaunībā, sapņiem un nākotnes plāniem.
 
Alberts viegli un nepiespiesti vadīs stāstījumu, kas ietvers lieliskas dziesmas, kā arī skatītāju gaidīs tikšanās ar E. Furtsevu, N. Hruščovu, A. Babadžanjanu, R. Rožģestvenski, A. Pahmutovu, laikmeta slavenībām, ar jautrām un nezināmām viņu dzīves lappusēm, stāžēšanās braucieniem uz Itāliju, darbu pie operetes "Cirka princese", pirmajiem solo koncertiem - visa lielo dziedātāju dzīve būs iemiesota uz skatuves un iesaistīs auditoriju tās rosīgajā apritē. Un, lūk, tur jau  atdzīvojas iemīļotie Magomajeva, Guļajeva, Otta, Zaharova, Kobzona, Gilas tēli.
 
Un tā pakāpeniski, ejot no gada uz gadu, kopā mēs nonāksim līdz 2019. gadam, kad jaunā paaudze, Alberta Žalilova personā, godinot lielos māksliniekus un pārņemot stafeti no tiem, izpildīs vairākus mūsdienu klasiskās estrādes mūzikas skaņdarbus.
Tiks atskaņoti gan visā pasaulē zināmi, gan arī reti izpildīti darbi: Tu esi mana melodija, Joks, Novēlu jums, Sirds sniegā, X kunga ārija, Atkausētais ūdens, Mirkļi un daudzi citi. Prasmīgi ieausti koncerta sižetā šie skaņdarbi pārvērtīsies par vislabākajām ilustrācijām, kādas vien var būt mūziķa biogrāfijā.
 
Pianists - Stanislav Čigadajevs
 
Ilgums - 2 stundas ar pārtraukumu
 
Alberts Žalilovs (www.albertzhalilov.ru) - Tatarstānas nopelniem bagātais mākslinieks, operas un klasiskās estrādes dziedātājs, viens no Krievijas vadošajiem klasiskās estrādes mūzikas žanra izpildītājiem, aktieris, vairāku TV projektu dalībnieks un uzvarētājs (Главная сцена, Романтика Романса, Танцы со звездами). Alberts ir sniedzis solo koncertus un izrādes jau 20 pasaules valstīs un vairāk nekā 100 pilsētās. Viņa repertuārā ietilpst 500 darbi 10 valodās, 15 programmas un divas monoizrādes. Mākslinieks jau ilgu laiku ar lieliem panākumiem uzstājas uz Krievijas vadošajām skatuvēm, ieskaitot Kremļa pili, Čaikovska zāli, Maskavas konservatorijas Lielo zāli, “Oktobra” LKZ, Crocus City Hall un daudzas citas. Alberts ir pastāvīgs dalībnieks federālo kanālu programmās (Первый канал, Россия, Культура, Рен Тв, НТВ).
 
Staņislavs Čigadajevs (klavieres) -  virtuozs, starptautisku konkursu laureāts, viens no retajiem pianistiem, kurš ir vienlīdz izcils gan klasiskajā, gan džeza stila izpildījumā. Koncerta laikā Čigadajevs spēlēs pavadījumu, bet būs arī pārsteigumi - solo priekšnesumi ar paša autora mūziku.
 

Vairāk informācijas: http://terashow.wixsite.com/terashow

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Alberts Žalilovs / Альберт Жалилов Ce 28.11.2019 19:30 Maskavas nams 3.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērnu biļete bez atsevišķas sēdvietas – 3 eiro!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Maskavas nams
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Oļegs Vainšteins / Олег Вайнштейн Oļegs Vainšteins / Олег Вайнштейн Maskavas nams, Latvija 3.00 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Andrejs Svjackis un Oļegs Vainšteins / Андрей Свяцкий и Олег Вайнштейн Andrejs Svjackis un Oļegs Vainšteins / Андрей Свяцкий и Олег Вайнштейн Maskavas nams, Latvija 20.00 - 30.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!