Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Brazīlijas klavierorķerstris

Pk 12.10.2018 19:00
Pärnu Kontserdimaja
Brazil PianOrquestra / Brazīlijas klavierorķerstris
Klaudio Dauelsbergs (Claudio Dauelsberg), Marina Spoladore (Marina Spoladore), Priscilla Azevedo (Priscilla Azevedo), Veronika Frendandesa (Veronica Fernandes), Mako

Programmā:
Bahs, Dauelsbergs, Rimskis-Korsakovs, Villa-Loboss, Santoro, Perts u. c.

Desmit roku, vienas iepriekš sagatavotas klavieres, Brazīlijas mūzika kopā ar dejas ritmiem un tēlotājmākslu… Šis patiešām būs unikāls priekšnesums!

„Brazil PianOrchestra” pielieto dažādus neparastus klavierspēles paņēmienus. Grupas  skaņdarbi ir veidoti tā, lai vairāki mūziķi varētu izpausties pie vienām un tām pašām klavierēm, izmantojot ne tikai taustiņus, bet arī klavieru korpusa iekšpusi un ārpusi. Pianista Klaudio Dauelsberga izveidotās un vadītās grupas repertuārs pārstāv brazīliešiem raksturīgo stilu daudzveidību: klasiskās un popmūzikas skaņdarbi (Villa-Loboss, Toms Žobims, Miltons Nasimentu) mijas ar tautā populārām sambas, bosanovas, koku, marakatu un sirandas melodijas. Mūziķi uz skatuves gan dejo, gan spēlē futbolu, gan runājas ar publiku, turklāt viss, kas notiek klavieru iekšpusē, ir redzams uz ekrāna. Jūs gaida pārsteigumu pilna izrāde, kas priecēs gan bērnus, gan pieaugušos.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Brazīlijas klavierorķerstris Pk 12.10.2018 19:00 Pärnu Kontserdimaja
Organizators
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā