logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Astro'n'out Arēna Rīga

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Grupas Astro’n’out koncerts 3. novembrī Arēnā Rīga!

2023. gada 3. novembrī Arēnā Rīga no  lielās skatuves savus klausītājus sveiks grupa Astro’n’out, sagaidot publiku ar iemīļotiem singliem un vienlaikus prezentējot jaunāko studijas albumu.

Ieeja no plkst. 17.30

Koncertu atklāj:
mūziķe ELIZABETE GAILE plkst. 19.00
un
hiphop mākslinieks FiŅĶIS plkst 19.40.
Grupa “Astro'n'out uz skatuves kāps plkst. 20.30.

Grupas soliste Māra Upmane-Holšteine: “Arēna nozīmē ilgi gaidītu atkalsatikšanos vēl nebijušā jaudā! Tas būs episks vakars, nosvinot grupas 20 gadu jubileju. Sajūtas? Svinam komandu, draudzību, mūziku un klausītāju mīlestību. Ja ir kāds brīdis, kad šķiet uz 100 esam sava labākā un brīvākā versija, tad tas ir uz skatuves, kad ļaujamies mūzikas lidojumam, un ceram, ka ik katrs klātesošais var būt tāds pats: pilnībā brīvs, ar pilnu emociju gammu klatesošs un piederīgs.”

Koncertā izskanēs gan Astro’n’out jaunākie singli, gan sen iemīļotas dziesmas, ko jau ierasts izpildīt un izdejot kopā ar publiku.

Astro’n’out ir latviešu popgrupa, kas dibināta 2003. gadā Rīgā. Atpazīstamību tā ieguva ar dziesmu “Daļa Rīgas”. Astro’n’out ir radījuši daudzus radiohitus: “Gravitātei nē”, “Tici sev”, “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka”, “Haosā”, “Lidmašīnas režīmā” un daudzus citus. Grupā muzicē Māra Upmane-Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Toms Poišs (bass), Mārtiņš Opmanis (bungas).

Astro’n’out ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai par katru līdz šim izdoto albumu – kopā sešas reizes. 2020. gadā grupas sestais studijas albums “Multivitamīnu multipaka” ieguva “Zelta Mikrofonu” kā labākais 2019. gada Latvijas popmūzikas albums. Savukārt 2021. gadā kopā ar grupu “Sudden Lights” radītais skaņdarbs “Haosā” saņēma zelta mikrofonu katerorijā “Gada radio hits”.

Vairāk informācijas: https://astronout.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot