Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

LUKE HOWARD. Koncertcikls 'Ma'

Se 10.11.2018 19:00
Teātra nams Jūras vārti
7.00
Turpinoties laikmetīgās autormūzikas ciklam “Ma”, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē Ventspilī 10. novembrī savu pirmo un vienīgo koncertu Baltijas valstīs sniegs pianists un komponists Lūks Hovards (Luke Howard) no Austrālijas.

Austrālijas mūzikas balvas nominants, pianists un komponists Lūks Hovards ticis dēvēts visādi. “BBC Radio” ētera personība Mērija Anne Hobsa (Mary Anne Hobbs) viņa mūziku saukusi par “absolūti debešķīgu”, bet “Muso`s Guide” – par “ambiences meistarklasi”. Lai kā to neraksturotu klausītāji un profesionāļi, beigu beigās katram paliekot pie savas personīgās tēlainības. Nenoliedzams ir fakts, ka Lūks Hovards klavierspēli apguvis jau kopš agras bērnības. Gadu gaitā viņa paša interešu loks mūzikā un radošās sadarbības ir kļuvuši arvien plašāki un daudzskaitlīgāki. Lūks ir komponējis kino, uzstājies ar tik atšķirīgiem mūziķiem kā “Lior” un Džefu Milsu (Jeff Mills), un daudziem citiem pa vidu starp šiem pretmetiem. Lai arī bez vārdiem, Lūka Hovarda mūzika pilda kādu īpašu funkciju, kas piemīt ne katrai mūzikai. Viņš klausītājus mudina un ved bez paskaidrošanas, viņš tajos rada sajūtu, kura nepakļaujas artikulācijai, taču visi kaut klusējot ir vienisprātis par kopīgi piedzīvoto.

Par Lūka Hovarda izdevniecību kopš pagājušā gada kļuvusi “Mercury”, kura izdod arī mūziķu “Lambert”, Oulavūra Arnaldsa un citu autoru mūziku. Pagājušo gadu aizvadījis, būdams aizņemts ar fotogrāfa Viljama Eglstona (William Eggleston) klavieru darbu aranžēšanu, koncertēšanu Eiropā, tostarp izpārdotā Elbas filharmonijas zālē, Hovards pamanījās arī ierakstīt materiālu jaunajam albumam “Open Heart Story”. Tas klajā nāca šī gada maijā un rudenī Lūks Hovards atgriežas Eiropā, lai sniegtu koncertus vietās, kur vēl nav bijis. Arī Latvijā, Ventspilī.

Pirmās 20 biļetes par īpašu cenu - 7.00 EUR.
Pārdošanā ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Kopš durvju vēršanas 2015. gada sākumā, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē līdzās citiem pasākumiem regulāri notiek arī dažādu žanru mūsdienu akadēmiskās, džeza, eksperimentālās, improvizētās, avangarda un citu žanru kamerformāta koncerti. Lai atceramies kaut vai vēl nesen uz brīdi “Jūras vārtos” iemājojušo taustiņmūzikai veltīto festivālu “TAKTS” un to ieskandējošo koncertsēriju “UZTAKTS”. “Ma” jeb “bet” no itāļu valodas mūzikas terminoloģijā ir jauns mēģinājums vienā ciklā apvienot četrus dažādu žanru ārvalstu un latviešu laikmetīgās autormūzikas koncertus gada griezumā.

Vairāk informācijas: http://www.jurasvarti.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
LUKE HOWARD. Koncertcikls 'Ma' Se 10.11.2018 19:00 Teātra nams Jūras vārti 7.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 1h 30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40, koncerta sākums plkst. 19:00
Cenas: 7,00 EUR
Norises vieta
Karlīnes iela 40 Ventspils Latvija
Organizators
Kurzemes filharmonija SIA
Kurzemes filharmonija SIA
Karlīnes iela 40 LV-3601 Ventspils
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā