Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

APPARAT live tour 2019

Tr 10.04.2019 19:00
Palladium Rīga
35.00 - 39.00
„Apparat” pirmo reizi Latvijā ar dzīvās mūzikas koncertu

Līdz ar sava jaunā albuma plānoto iznākšanu pavasarī, vācu elektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat” izziņo Eiropas koncerttūri. 10.aprīlī koncertzālē „Palladium Rīga” pirmo reizi Latvijā būs iespēja baudīt „Apparat” un pavadošās mūziķu grupas dzīvo uzstāšanos.

Ir pagājuši pieci gadi kopš pēdējās „Apparat” koncertu tūres Eiropā. Jaunais albums tiks izlaists martā leģendārās ierakstu kompānijas „Mute" paspārnē. Mūzikas pasaulē tas noteikti būs viens no gaidītākajiem notikumiem 2019.gadā.

Kā kopprojekta „Moderat” dalībnieks, kam albums „III” iznāca 2016.gadā, vai strādājot kopā ar elektroniskās mūzikas producenti Ellen Allien vai arī kā solo izpildītājs, mūziķis Sascha Ring jeb „Apparat” vienmēr cenšas pārkāpt deju grīdas vai koncertzāles uzliktās robežas, koncentrējoties uz sīkākajām detaļām, lai radītu atmiņā paliekošas melodijas.

„Apparat” pēdējā laikā vairāk ir darbojies ar filmu, televīzijas un teātra izrāžu muzikālā pavadījuma radīšanu, iegūstot atzinību un balvas, tā turpinot kļūt par ļoti pieprasītu mūziķi. Viņa darbs pie filmas "Capri - Revolution" (režisors Mario Martone, 2018) uzvarēja Venēcijas kinofestivālā, iegūstot labākā filmas skaņu celiņa jeb Best Soundtrack balvu.

Sascha Ring sāka savu karjeru vairāk nekā pirms 20 gadiem. Viņa diskogrāfijā ir seši solo albumi, trīs albumi ar „Moderat”, kas ir kopprojekts ar Vācijas dīdžeju un producentu duetu „Modeselektor”, kā arī neskaitāmi mini albumi, singli, DJ-Kicks mix un citi muzikālie sadarbības augļi. „Apparat” noteikti būtu iekļaujams elektroniskās mūzikas slavas zālē. Viņa radītā mūzika vienmēr ir novatoriska un mūsdienīga, kas atstājusi ietekmi pasaules elektroniskajā mūzikā.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

Tikai pirmās 200 biļetes par īpašu cenu EUR 29. Nenokavē!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/apparat.official

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
APPARAT live tour 2019 Tr 10.04.2019 19:00 Palladium Rīga 35.00 - 39.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Art Spices Production
Residence 34500 Béziers