Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Alekseja Ribņikova Maskavas teātris Mīlestības alleluja / Алексей Рыбников Аллелуя любви

Pi 27.08.2018 20:00
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
3.00 - 110.00

Pirmo reizi Latvijā!
27. augustā Dzintaru koncertzālē
Lieliskais Aleksejs Ribņikovs un Alekseja Ribņikova Maskavas teātris piedāvā grandiozu muzikālo izrādi – “Mīlestības alleluja”

Ģeniāla mūzika no leģendārās rokoperas “Junona un Avoss” ar kora izpildījumu “Alleluja”, mūzika no rokoperas “Hoakina Murjetas zvaigzne un nāve ”, mūzika no kinofilmām, kas pārdzīvojušas desmitgadi.

“Mīlestības alleluja” – viens no veiksmīgākajiem Alekseja Ribņikova teātra uzvedumiem.

Šī teātra uzveduma pirmizrāde notika 2012.gada septembrī, atklājot teātra 20 gadu jubilejas sezonu. “Mīlestības alleluja” – tā ir veiksmīga režisora Aleksandra Rihlova sintēze starp mūziku, krāsām, deju un gaismu. Uzvedums sastāv no vairākām daļām, caurvijot mīlestības un mīlestības duetu tēmu.

Notikumi sākas ar pazīstamo tēmu “ Es Tev ticu” no kinofilmas “Lielais kosmiskais ceļojums”, iedvesmojot kaisli flamenko stilā. Pirmais Minhauzena un Martas duets (Svetlana Bakajeva un Īvs Nabijevs) – dzīvespriecīgs un ironisks. Nākamais mīlētāju pāris – Andrejs Balkonskijs un Nataša Rostova (Aleksandra Akmanova un Ņikita Pozdņjakovs). Viņu duetu izdziedātā mūzika attēloja saldsērīgās ilgas un bēdīgo beigu priekšnojautu, laikam jau nevienu neatstāja vienaldzīgu. Galvenā uzveduma tēma izsauca paaugstinātu mākslas mīļotāju un kritiķu interesi – tajā skanēja mūzika no jaunākā A.Ribņikova garadarba – “Dzīves ainas no Aleksandra I un Napoleona Bonaparta laika” pēc Ļeva Tolstoja romāna “Karš un miers”. Lieliskā un traģiskā Napoleona ārija kļuva par atklājumu daudzējādā ziņā pateicoties tās izpildītājam – Aleksandram Pozdņakovam. Pirmizrādi opera “Karš un miers” piedzīvoja 2014.gadā.

“Mīlestības alleluja” uzveduma kulminācija – Hoakina un Rositas aina (Aleksandra Akmanova un Pāvels Zibrovs) no Alekseja Ribņikova rokoperas “Hoakins”.  Triumfējošs fināls ir Razanova un Končitas duets– kaislīga mīlestības himna, ar visu aktieru piedalīšanos. Galvenā izrādes doma ir vērsta uz lielisku duetu, kas ir stilizēts pēc franču šansoniem (Jekaterina Kuļčickaja un Pāvels Zibrovs) un kaislīgām mīlas romancēm pēc Annas Ahmatovas dzejas (Jevgēnija Blagova).

Profesionāls aktieru vokāls pateicoties vokālajam pedagogam – Žannai Roždestvinskajai un Žannas Šmakovas horeogrāfiskajiem iestudējumiem. Pateicoties visu mākslinieku ieguldītajam darbam un izjustajām lomām muzikālā izrāde “Mīlestības alleluja” ir ieguvusi panākumus daudzās pasaules valstīs!

27.augusts - Jūrmala

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Alekseja Ribņikova Maskavas teātris Mīlestības alleluja / Алексей Рыбников Аллелуя любви Pi 27.08.2018 20:00 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 3.00 - 110.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Bērnu (līdz 6 g.v.) biļete bez atsevišķas sēdvietas – 3 eiro!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
 

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
ARKADA LTD, SIA
Brīvības iela 136-1 LV-1011 Rīga