logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jauns autors Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra repertuārā ir mūsdienu franču dramaturgs Sebastjans Tjerī! Kritiķi viņa radošos risinājumus salīdzina ar tiem, kuri sastopami F. Kafkas un S. Beketa darbos, vienlaikus atzīmējot asprātīgos dialogus, kas kļuvuši par šī autora pazīmi – ar smiekliem par nopietnām lietām. Tas būtu sakāms tieši par Tjerī sacerējumiem.

Luga “Momo” pirmo reizi tika iestudēta 2015. gadā (turklāt Sebastjans Tjerī, būdams profesionāls aktieris, pats atveidoja vienu no lomām) un apbūra skatītājus ar spilgtu, taču harmonisku žanru un noskaņu kombināciju. Kā tas nereti ir ar gudriem stāstiem par cilvēku attiecībām, lugā organiski apvienota ģimenes komēdija ar melodrāmas notīm un traģifarsa “pipariņu”, savukārt viegls absurda pieskāriens tikai piešķir izteiksmīgumu notiekošajam.

Viss sākas ar atpazīstamāko no situācijām: precēts pāris, Andrē un Loransa, iepērkas lielveikalā. Viss notiek kā parasti, līdz Andrē iepirkumu ratiņos parādās kaut kas negaidīts un ne pēc viņa gribas... Būtu labi, ja tikai ratiņos. Mājās viņus arī sagaida pārsteigums... un kāds pārsteigums! Ar humoru īsti franču gaumē dramaturgs pavada varoņus cauri daudziem galvu reibinošiem atklājumiem un “pārbaudījumiem” – līdz laimīgam finālam.

 

 

Titri latviešu un angļu valodā.

Lai titru lasīšana nesagādātu grūtības, lūgums ņemt vērā, ka nebūtu ieteicams izvēlēties vietas tuvāk par 6. rindu!

NB! Titros saglabāta personāža runas īpatnība.

Vairāk informācijas: http://www.mct.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot