logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Metallica and Symphony

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Unikālais šovs beidzot ieradīsies Liepājā!

2024. gada 23. aprīlī, Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS - "Metallica & Symphony" SCREAM INC.

Mēs aicinām jūs uz unikālu notikumu, kurā jūs varēsiet dzirdēt leģendārās grupas "Metallica" dziesmas, pavadoši simfoniskajam orķestrim. Klasika un modernitāte saplūdīs vienā un parādīsies skatītājiem visā savā izcilajā skaistumā. Simfoniskās mūzikas un smagā roka unikālā kombinācija sniegs šai izrādei patiešām mistisku nokrāsu un neparastu atmosfēru.

Tā ir unikāla iespēja vēlreiz dzirdēt "Metallica" pārsteidzošos hitus, tāpat kā viņu slavenajā S&M koncertā. 1999. gadā tika izdots slavenais šīs legendas darbs - dubultais koncerta albums ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Panākumi bija pārliecinoši. Un droši var teikt, ka gaidāmais koncerts arī nevienu neatstās vienaldzīgu!

Protams, "Metallica" neprasa nekādu īpašu iepazīstināšanu. Šodien viņi jau ir īsta leģenda, pazīstama un mīlēta miljoniem cilvēku visā pasaulē. Vairāk nekā 30 gadus viņu mūzika ir satricinājusi daudzu fanu prātus. Katrs roka mīļotājs ciena viņu ikonisko 1991. gada albumu "Black Album". Grupa iekļuva Rokenrola slavas zālē, saņēma vairākas prestižas balvas un dalīja skatuves ar lielāko daļu žanra gigantu. Viņi demonstrēja neaprakstāmu enerģiju koncertos un izpildīja augstākajā līmenī visur - pat Ziemeļpolā un Antarktīdā!

"SCREAM INC." ir īsts grupas sekotājs, kas ir guvis panākumus un cieņu gan "Metallica" fanu, gan roka fanu vidū kopumā. Grupa izpildīs simfoniskas versijas no dziesmām, kas iemūžinātas 1999. gada S&M albumā. "SCREAM INC." ir pazīstama kā viena no labākajām "Metallica" veltījuma grupām pasaulē. Kopš 2008. gada kolektīvs ir pastāvējis un devies uz vairāk nekā 1000 izpārdotiem koncertiem dažādās pasaules valstīs, kā piemēram, Vācijā, Austrijā, Čehijā, Igaunijā, Grieķijā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Polijā un Ukrainā.

Lūk, dažas atsauksmes no skatītājiem, kas ir apmeklējuši grupas koncertus:

"Lielisks koncerts. Scream Inc. patiešām sniedz labu priekšnesumu. Mūziķi ir lieliski tehniski. Vokāls bieži ļoti tuvu oriģinālam. Filharmonija ar trash metal ir lieliska kombinācija. Es noteikti IESAKU!!!"

"Lieliska pieredze. Lai gan tā nav Metallica, grupa sniedza savu sniegumu. Plus lielisks simfoniskais orķestris. Vairāk nekā divas stundas ilgs koncerts, kuru atcerēšos ilgi. Tiešām bija vērts!"

"Sensacionāls šīs grupas koncerts, kā vienmēr, gan paši mūziķi, gan orķestris - meistardarbs, noteikti apmeklēšu viņu koncertu vēl ne reizi vien."

Nav šaubu, ka mūziķu profesionālisms, neaptveramā enerģija un mīlestība pret "Metallica" mantojumu ļaus viņiem izpildīt šo koncertu augstākajā līmenī, ar entuziasmu un dedzību. Šiem puišiem ir pietiekami daudz enerģijas, varat būt droši! Jūs šo šovu atcerēsieties uz visiem laikiem!

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot