Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIRZĪBA UZ AUGŠU / ДВИЖЕНИЕ ВВЕРХ

Pk 19.01.2018 19:00
Maskavas nams
Kustība uz augšu
Pirmizrāde un prezentācija!

Izdošanas gads: 2017.
Žanrs: drāma.
Režisors: Antons Megerdičevs.
Scenārijs: Nikolajs Kulikovs.
Operators: Igors Grinyakins.
Producenti: Leonīds Vērščagins un Nikita Mikhalkovs.

Lomās: Vladimirs Maskovs, Andrejs Smoļakovs, Ivans Kolesņkovs, Sergejs Garmashs, Džons Savejs, Kirils Zaicevs, Marats Bašarovs, Aleksandrs Revenko, Viktorija Tolstoganova, Kuzma Saprikins, Daniils Soldatovs.

Uzmanību! 6. janvārī plkst. 18:00 filmas prezentācijā piedalīsies galvenās lomas izpildītājs Rīgas M. Čehova Krievu teātra aktieris KIRILS ZAICEVS un izcils krievu televīzijas komentētājs un žurnālists, Krievijas Federācijas nopelniem bagāts treneris, PSRS starptautiskās klases sporta meistars, četrkārtējs PSRS basketbola čempions VLADIMIRS GOMEĻSKIS.

Par ko filma:

Ir uzvaras, kas maina vēstures gaitu. Gara uzvara, valsts uzvara, visas pasaules uzvara. Par tādu  triumfu bija leģendārās "trīs sekundes" - PSRS nacionālās basketbola komandas uzvara Minhenes olimpiskajās spēlēs 1972. gadā. Pirmo reizi trīsdesmit sešos gados "neuzvaramā" ASV komanda tika uzvarēta. Neviens nevarēja pat iedomāties, ka ir iespējams - olimpiskajās spēlēs pārspēt lieliskos nepatiesos amerikāņus! Neviens, izņemot padomju basketbolistus (krievu un gruzīnu, ukraiņus un kazahus, baltkrievus un lietuviešus).

Kad zaudējums spēlē nozīmēja valsts zaudējumu, kad bija nepieciešams iet un cīnīties pēc teroristu uzbrukuma, slavens PSRS treneris bija gatavs darīt jebko, lai palīdzētu saviem spēlētājiem lauzt mītu par amerikāņu sapņu komandu. Galu galā viņš zināja, ka viņš ir izveidojis spēcīgāko komandu uz planētas, un sākumā viņš piespieda savus spēlētājus tam ticēt un tad arī visu pasauli.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
VIRZĪBA UZ AUGŠU / ДВИЖЕНИЕ ВВЕРХ Pk 19.01.2018 19:00 Maskavas nams
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:40
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija