Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tikšanās ar Mazo princi (Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga)) / Встреча с Маленьким принцем (Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург))

Sv 20.05.2018 11:00
Kino Splendid Palace
20.00 - 25.00
Bērnu muzikālais lektorijs “Pikolo”(Sanktpēterburga)
20.05.2018 plkst. 11:00 «Splendid Palace» zālē

aicina uz smilšu animācijas koncertu no cikla “Smilšu pasaku mūzika”

TIKŠANĀS AR MAZO PRINCI

Bērnu muzikālais lektorijs “Pikolo” piedāvā Rīgā ilgi gaidīto smilšu animācijas pirmizrādi!
Šī klasiska pasaka vecākiem un bērniem “Pikolo” lektorija smilšu animācijas izpildījumā jau kopš 2014.gada ir iekarojusi daudzu skatītāju sirdis slavenajā Marijas teātrī ne tikai Sanktpēterburgā, bet arī Vladivostokā un Vladikaukāzā (ne velti 2018.gadā tā ir kļuvusi par vienu no centrālām izrādēm ekskluzīvajā Marijas teātra projektā “Valērijs Gergijevs – bērniem”.)

Tikšanās ar Mazo princi pēc slavenās Antuāna de Sent-Ekziperī pasakas-teikas motīviem ir patiess brīnums, kas rodas no franču komponistu-impresionistu mūzikas džeza noskaņām, kā arī no filozofiskā pasaku teksta, krāsām un emocijām pilnas smilšu animācijas.

Olga Pikolo, izrādes autore - stāsta par savu koncertu “Tikšanās ar Mazo princi”:
“Kā arī citās manās izrādēs, arī “Tikšanās ar Mazo princi” notiek caur transformāciju. Lidotāja un Mazā prinča tikšanās nav nejaušība. Tuksnesis kļūst par transformācijas avotu, jo viņi abi lenām sāk aptvert, ka realitāte patiesībā ir citādāka, nekā viņu līdzšinējā pieredzē. Un škersojot tuksnesi – savas sirds tuksnesi – abi mācās dzīvot savādāk, virzot skatienus prom no ārējās pasaules, ieskatoties savas sirds dziļumos un apgūstot īpaši smalku iekšējo situācijas redzējumu.
Dzīves garumā kopš pašas bernības Ekziperī filozofiskas atziņas mūs pārņem vairakkārt. Ikvienā tikšanās ar šo brīnišķīgo pasaku kā savas sirds Bībelē katrs noteikti atrod ko jaunu, tāpat, ka paša sevī. Un jo ilgāks šis ceļš, jo garāks ir tā brīnums...”

Krāsaina smilšu animācija – sarezģīts tulītējs vizuālās mākslas veids. Mākslinieks skatītaju priekšā veido gleznas no krāsainām smiltīm, vairākos slāņos un dažādos daudzumos liekot tās uz stikla. Tā dzimst neparasti smilšu tēli, kas bez steigas, lēnām sajaucoties, nomaina viens otru; mākslas attēli izveidojas un uz visiem laikiem izzūd uz ekrāna, viss notiek šeit un tagad, tai skaitā sniedzot arī relaksējošo efektu mūsu mazajiem lektorija klausītajiem.

Pasaku atstāstīs un uzzīmēs:

Olga Pikolo, koncerta vadītāja un muzikoloģe, kas radīja bērnu muzikālo lektoriju, kurš jau 20 gadus veiksmīgi strādā dažādās teātru skatuvēs Sanktpēterburgā un ārzemēs (https://www.mariinsky.ru/company/guest_persones/piccolo_olga);

Oksana Kalinko, starptautiski pazīstama krāsu smilšu animācijas māksliniece;

Viens no labākajiem džeza mūzikas kolektīviem Sanktpēterburgā “Čižiks-džezs-kvartets”: Aleksejs Čižiks (vibrafons), Oļegs Belovs (klavieres); Viktors Savičs (basģitāra) un Pjotrs Fomenko (sitaminstrumenti).

Koncerts notiek krievu valodā. Izrādes ilgums – 50 minūtes.
Izrādes mūzikas un teksta kompozīcija – Olgas Pikolo autoruzvedums.
Papildus informācija par Pikkolo bērnu lektoriju ir atrodama interneta vietnē – www.piccolosolo.ru

Vairāk informācijas: https://piccolosolo.ru/afisha-i-bilety/product/view/4/62.html

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tikšanās ar Mazo princi (Pikolo muzikālais lektorijs bērniem (Sanktpēterburga)) / Встреча с Маленьким принцем (Детский музыкальный лекторий Пикколо (Санкт- Петербург)) Sv 20.05.2018 11:00 Kino Splendid Palace 20.00 - 25.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~50min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Akvifolija, SIA
Akvifolija, SIA
Brīvības iela 40/27 LV-1050 Rīga