Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Starptautiskais piedzīvojumu filmu festivāls / European Outdoor Film Tour - E.O.F.T.19/20 Open Air

Ce 09.07.2020 19:00 - Pk 31.07.2020 23:00
8.00 - 12.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Eiropas ievērojamākais dokumentālo piedzīvojumu filmu festivāls European Outdoor Film Tour ir uzsācis jau 19. turneju apkārt pasaulei. E.O.F.T. 19/20 filmu programma ar vairāk kā 500 šoviem, 20 dažādās valstīs, nokļūst arī pie mums - Latvijā! Šovasar brīvdabas kino pasākumi notiks Rīgā, T/C Alfa jumta auto stāvlaukumā,  un pirmo reizi Valmierā - Daliņa pludmalē pie Gaujas.
 
Kopš 2001. gada E.O.F.T. ik gadu sniedz iedvesmu piedzīvojumu meklētājiem, aktīvā dzīvesstila piekritējiem un dabas draugiem, demostrējot unikālus stāstus ar aizraujošiem varoņiem un iespaidīgām ainavām no mūsu planētas mežonīgākajiem nostūriem. Tie ir stāsti par cilvēku sapņiem un mūžīgo vēlmi sasniegt nesasniedzamo, par neatlaidību un degsmi ceļā uz mērķi, par grūtībām un sāpīgām neveiksmēm, kas beigās vainagojas ar apbrīnas vērtām uzvarām.
 
E.O.F.T. 19/20 programma piedāvā daudzveidīgu un dinamisku dokumentālo piedzīvojumu īsfilmu klāstu. Jaunajā programā ir iekļautas deviņas iedvesmojošas filmas, kas ļaus izrauties no ikdienas un pozitīvi uzlādēs jauniem piedzīvojumiem.
 
PIRMAIS IESKATS E.O.F.T. 19/20 FILMU IZLASĒ:
Francūzis Eliots Šonfelds - šī gada turnejas seja, veic minimālisma ceļojumu caur Himalaju vientuļajiem plašumiem. Filmas THE MOVEMENT varoņi savu dzīvi saista ar mīlestību pret sportu un cieņu pret skriešanu, kas iedvesmos uzvilkt apavus un skriet!
 
Ir arī daži (varbūt mazliet traki) piedzīvojumu meklētāji ar neparastām idejām par sportiskām aktivitātēm neierastās vietās, piemēram, skrituļošana Ruandā, golfa spēlēšana Mongolijā un kalna virsotnes sasniegšana ar dirižabli. Šogad pirmo reizi tika pasniegta gadsimta piedzīvojumu meklētāja balva - “21st Century Adventurer Award “, ko saņēma polārā avantūriste Sarah McNair-Landry. Par to tika izveidota portretfilma “Freedom to Roam”, kas arī ir iekļauta šajā programmā.
 
Kopējais pasākuma laiks - 4 stundas, iekļaujot programmas moderēšanu, tikšanos ar pasākuma īpašajiem viesiem un 30 min. pārtraukumu, kā arī, pasākumu papildinās dažādas aizraujošas aktivitātes, viktorīnas un biļešu loterija ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.
 
E.O.F.T. filmu izlasēs katru gadu mainās gan varoņi, gan piedzīvojumi stāsti, bet galvenais filmu atlases princips paliek nemainīgs:
 
NO SCRIPT. NO ACTORS. NO SPECIAL EFFECTS. THIS IS REAL!

Vairāk informācijas: https://lv.eoft.eu

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt Starptautiskais piedzīvojumu filmu festivāls / European Outdoor Film Tour - E.O.F.T.19/20 Open Air PopulārsPopulārsStarptautiskais piedzīvojumu filmu festivāls / European Outdoor Film Tour - E.O.F.T.19/20 Open Air T/C Alfa, auto stāvlaukums uz jumta, Latvija 8.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Starptautiskais piedzīvojumu filmu festivāls / European Outdoor Film Tour - E.O.F.T.19/20 Open Air PopulārsPopulārsStarptautiskais piedzīvojumu filmu festivāls / European Outdoor Film Tour - E.O.F.T.19/20 Open Air Daliņa pludmale, Valmiera, Latvija 8.00 - 12.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot