logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Manhattan shorts 2023

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
MANHATTAN SHORT 2023
 
Anotācija
6. un 7. oktobrī festivāls norisināsies kino Lorā. Pirms festivāla programmas tiks demonstrēta Latvijas jauniešu īsfilmu konkursa “1201RĪGA2023” uzvarētāja filma.
MANHATTAN SHORT ir unikāls pasākums, kurā katrs skatītājs ir kinokritiķis. Vairāk nekā 100 000 kinomīļu visā pasaulē vienas nedēļas laikā apvienojas ar mērķi – skatīties un balsot par vienu no 10 labākajām pasaules īsfilmām. Skatītāju balsojums tiek nosūtīts uz MANHATTAN SHORT galveno mītni, un uzvarētājs tiks paziņots 2023. gada 9.oktobrī ceremonijā Ņujorkā. Festivāla rezultāti tiks publicēti tīmekļa vietnē www.ManhattanShort.com un arī festivāla Latvijas FB lapā https://www.facebook.com/ManhattanShortInLatvia
Šogad programmā ir kopēja tēma - par saskarsmi ar nelaimēm, neatkarīgi no tā, vai tās ir uzspiestas no citiem vai radušās personisku apstākļu dēļ. 10 finālistu īsfilmu atlasē ir stāsti, kas ir dramatiski, dažreiz humoristiski, reizēm maģiski un vienmēr iedvesmojoši! 

Filmas tiek rādītas angļu un oriģinālvalodā ar latviešu un krievu subtitriem. 

Festivālu Latvijā rīko Moon Films. Festivāls notiek ar ASV vēstniecības Latvijā un Rīgas Domes atbalstu. Informatīvi pasākumu atbalsta radio SWH un SWH+.

Filmas garums: 2h 15min

Vairāk informācijas: https://kinolora.lv/lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot