Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Filmas 'Sezonas beigas' pirmizrāde / Премьера фильма 'Конец сезона'

Pk 15.11.2019 19:00
Maskavas nams
4.50 - 7.50
Festivāla «MASKAVAS PIRMIZRĀDE RĪGĀ» atklāšana
Filmas "Sezonas beigas" pirmizrāde   16 +                                           
Tikšanās ar režisoru M. Hudjakovu un producentu E.Maskinu
2019
Krievija
melodrāma
Režisors Mihails Hudjakovs
Producenti; Staņislavs Govoruhins, Jekaterina Maskina
Lomās: Jūlija Peresiļd, Jūlija Sņigir, Anna Čiporvskaja, Jevgeņijs Ciganovs, Andrjus Paulavičus
120 min
 
Trīs māsas, apstākļu sakritības dēļ atrodoties aiz Krievijas robežām, dzīvo mazā Baltijas pilsētiņā. Un kā Čehova trīs māsas, tiecas uz Maskavu, bet liktenim uz viņām ir savi plāni.
 
Filmas “Sezonas beigas” sižeta centrā ir trīs māsu stāsts Jeļenas (Jūlija Peresiļd), Veras (Jūlija Sņigir) un Anna (Anna Čipovskaja). Sakarā ar tēva dienestu, viņu ģimene pastāvīgi pārbrauc uz dažādām PSRS pilsētām. Tēva karjera izbeidzās Baltijas valstīs, kur ģimene arī palika. Bet, pēc vecāku nāves un PSRS sabrukuma jaunajām meitenēm kļuva”par šauru” un “spiedīgu” provinces pilsētiņā.
 
Filmas “Sezonas beigas” scenārija autore – Jeļena Raiskaja. Viņas , kā scenāristes, filmogrāfijā ir ap 40 filmas un seriālu, ieskaitot “Es-krievu kareivis”, “Kādreiz Rostovā”, “Specnaz 2”, “Sofija”, “Impērija zem sitiena”, “Nevajadzīgo cilvēku sala”, “Staigāšana pa mocībām” un citas.

“Es gribētu, lai filma “Sezonas beigas” būtu kā vēstnesis par to, cik sarežģīti ir pastāvēt sagrieztā un izolētā pasaulē. It sevišķi sarežģīti tādā pasaulē ir pastāvēt mīlestībai, uzticībai un ticībai sev”, - atzīmēja Jeļena Raiskaja.

«Kaut kur Amazones meža biezokņos ir cilts, kas ļoti trāpīgi šauj mērķī. Kad baltie cilvēki atbrauca uz turieni, lai uzzinātu, kā tas sanāk, tad viņi ar izbrīnu ieraudzīja, ka šie ļaudis šauj, nesamiedzoties. Viņi skatās ar abām acīm un trāpa tieši tur, kur ir mērķējuši. Es atceros to, kad domāju par mūsu scenāristi Jeļenu Raisku. Viņa tāpat, nesamiedzoties, šauj tieši mērķī” - pastāstīja Konstantīns Hudjakovs.
 
Pēc režisora vārdiem, filmas dramaturģijas pamatā ir “cīņa starp smago pagātni, šodienu un vēlēšanos pēc gaišas nākotnes.”
 
Pēc režisora personīgās atziņas, viņam patīk strādāt ar tiem, kas ir jau filmējušies viņa filmās. Tieši tādēļ filmā “Sezonas beigas” spēlē Jūlija Sņigir un Anna Čipovskaja. Šīs aktrises filmējās pēdējā uz ekrāna iznākušajā  Hudjakova darbā – Alekseja Tolstoja romāna “ Staigāšana pa mocībām“ divpadsmit sēriju ekranizācijā.
 
“Jūlija Peresiļd. Jūlija Sņigir un Anna Čipovskaja – vienas no visspilgtākajām aktrisēm  šodienas tēvzemes  kinematogrāfijā.  Pēc manām domām, viņu āriene pilnībā atbilst iekšējai būtībai”, - atzīmēja Konstantīns Hudjakovs.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Filmas 'Sezonas beigas' pirmizrāde / Премьера фильма 'Конец сезона' Pk 15.11.2019 19:00 Maskavas nams 4.50 - 7.50
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~120min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Maskavas nams
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Filma visai ģimenei 'Lielais ceļojums' pirmizrāde / Премьера фильма для всей семьи 'Большое путешествие' PopulārsPopulārsFilma visai ģimenei 'Lielais ceļojums' pirmizrāde / Премьера фильма для всей семьи 'Большое путешествие' Maskavas nams, Latvija 3.50 - 5.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Filma 'SARKANAIS IRBENĀJS' / Фильм 'КАЛИНА КРАСНАЯ' PopulārsPopulārsFilma 'SARKANAIS IRBENĀJS' / Фильм 'КАЛИНА КРАСНАЯ' Maskavas nams, Latvija 3.50 - 4.50
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Filmas 'Balkānu robeža' pirmizrāde / Премьера фильма 'Балканский рубеж' PopulārsPopulārsFilmas 'Balkānu robeža' pirmizrāde / Премьера фильма 'Балканский рубеж' Maskavas nams, Latvija 4.50 - 6.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Filmas 'Mīli viņus visus' pirmizrāde / Премьера фильма 'Люби их всех' PopulārsPopulārsFilmas 'Mīli viņus visus' pirmizrāde / Премьера фильма 'Люби их всех' Maskavas nams, Latvija 4.50 - 7.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots Filma 'Šķirsimies!' / Фильм 'ДАВАЙ РАЗВЕДЕМСЯ' IzpārdotsIzpārdotsFilma 'Šķirsimies!' / Фильм 'ДАВАЙ РАЗВЕДЕМСЯ' Maskavas nams, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!