Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RIGA IFF 10 BIĻEŠU KOMPLEKTS

Ce 18.10.2018 12:00 - Tr 31.10.2018 23:59
Splendid Palace, Kino Bize, K.Suns, LNB
RĪGAS STARPTAUTISKAIS KINO FESTIVĀLS 2018 | AGRĀS BIĻETES

Rīgas starptautiskajā kino festivālā šogad tiks izrādītas vairāk nekā 150 spēlfilmas, dokumentālās filmas un īsfilmas. Šis biļešu komplekts dod iespēju rezervēt jebkurus 10 seansus no visa kinofestivāla repertuāra, izņemot atklāšanas un noslēguma seansus. Desmit-biļešu komplekti pieejami ierobežotā skaitā (50 gab.) no 22.-31. maijam!

Lai gan lielākā daļa festivāla programmas vēl top, jau ir zināms, ka RIGA IFF SELECTION programmā būs skatāma kritiķu augsti novērtētā režisores Emīlijas Atefes “Trīs dienas Kiberonā” (3 Days in Quiberon), kas aplūko trīs dienas Eiropas kino ikonas Romijas Šneideres (Romy Schneider) dzīvē. Melnbaltā estētikā veidotās “Trīs dienas Kiberonā” centrā ir Šneideres skandalozā intervija un fotosesija žurnālam Stern, kurā viņa atklājas ne kā spoža filmu zvaigzne, bet kā ievainojama un sagrauta sieviete, kurai nācies veikt it kā tik banālo izvēli starp laimi un karjeru. Kamerdrāma, kas ieturēta 70. un 80. gadu mijas filmveides stilistikā, saņēmusi arī vairākas nozīmīgas Vācijas kino balvas (German Film Awards).

RIGA IFF SELECTION programmā tiks izrādīta arī režisora Marčello Martinesi filma “Mantinieces” (Las Herederas), Latvijā tik reti redzamā Paragvajas kino notikums, jūtīgs, latīņamerikas kolorīta un enerģijas piesātināts vērojums par kādas villas aizgājušo dienu greznības norietu, un tās ķīlniecēm - mantiniecēm. Filma saņēmusi FIPRSECI balvu, savukārt galvenās lomas atveidotāja- Anna Brun- Sudraba lāci (Silver Bear) labākās aktrises kategorijā Berlīnes kino festivālā.

Savukārt, programmā NORDIC HIGHLIGHTS, kas tiek veidota sadarbībā ar Ziemeļu Ministru padomes biroju Latvijā, Dānijas Kultūras institūtu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kā arī ar Norvēģijas, Dānijas, Somijas un Zviedrijas vēstniecībām, būs skatāma islandiešu mākslinieka Hlinura Palmasona debija kino - “Ziemas Brāļi” (Winter Brothers), spriedzes caurausts stāsts par ģimenes saišu nebeidzamajām ziemām.  Filma ir bagātīgi godalgota vairākos starptautiskos kinofestivālos.

Lai iegūtu vairāk informācijas par festivāla filmu programmām, aicinām apmeklēt festivāla mājas lapu: http://rigaiff.lv/2018/lv/film-programmes/

Pirmās biļetes pieejamas 10 biļešu komplektos un to cena ir – 30 eiro. Biļetes no 22. maija pieejamas festivāla mājaslapā – rigaiff.lv, kā arī – “Biļešu Serviss” kasēs. Pirmo biļešu skaits – ierobežots, taču to cena festivāla apmeklējumu padara ievērojami izdevīgāku.

Seko līdzi jaunumiem www.rigaiff.lv vai https://www.facebook.com/RigaIFF, lai uzzinātu par festivāla izziņotajām filmām un seansiem pārdošanā.

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
RIGA IFF 10 BIĻEŠU KOMPLEKTS Ce 18.10.2018 12:00 Splendid Palace, Kino Bize, K.Suns, LNB
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: skatīt pie katra seansa
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma valoda: skatīt pie katra seansa
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Organizators
Pasākumi šajā norises vietā