Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Mīlestības piepildītas mūzikas vakars SIRDS CEĻOJUMS. AMIYA (Andre PABARCIUTE)

Sv 25.03.2018 19:00
Lielā Ģilde
15.00 - 25.00
Visiem, kuri mīl, meklē mīlestību vai vēlas tai atkal noticēt!  Mīlestības piepildītas mūzikas vakars “SIRDS CEĻOJUMS”, kopā ar spožu lietuviešu  mūziķi, dziedātāju AMIYA Andre PABARCIUTE  25.martā Lielajā ģildē plkst. 19.00

Iespaidīga vokāliste, producente un komponiste AMIYA Andre Pabarciute nesen Rīgā atrādīja krāšņu šovu “Dieviete” (“The Goddess”). Šoreiz viņa atkal iepriecinās klausītājus Rīgā  -  ar  jaunu muzikālu programmu : Mīlestības Mūzika “Sirds Ceļojums”. Skaņas svētki, pozitīvas emocijas un dvēseli kustinošas pieredzes – Mīlestības Mūzikas projekts – jau ir atskaņots Viļņā, un dosies tūrē uz Londonu un citām valstīm.

Mīlestības mūzika “Sirds Ceļojums” ir muzikāls stāsts par aizraujošiem romantiskiem piedzīvojumiem, kurus atklās dziedātāja Andre Amiya kopā ar labi zināmiem talantīgiem muzikantiem : pianistu Vytis Smolskus un vijolnieci Agni Doveikaiti.

Klausītāji piedzīvos atpazīstamas, dziļi aizkustinošas un dažreiz nekad nepieredzētas, pārsteidzošas un sapņus iedvesmojošas Mīlestības krāsas, ko pavadīs maģiska, multistilistiska un izmeklēta mūzika. Katra dziesma ir atsevišķs sirds ceļojums, pieredze un cerību iedvesmojošs stāsts, atvērtība un gudrība.

Koncerta pirmizrāde notika pagājušā gada oktobrī, Viļņā un sapulcināja lielu skaitu mūzikas mīļotāju. Koncerta auditorija tika pārsteigta ar patiesu, nedalītu uzmanību, virtuozām skaņu improvizācijām un izpildītāju profesionalitāti. Miera un mīlestību izraisošais vakars nevienu neatstāja vienaldzīgu.

Andre Amiya Pabarciute nav tikai profesionāla džeza dziedātāja, komponiste, meditāciju mūzikas autore, teātra māksliniece un deju izpildītāja, viņas aktivitātes ietver vairāk. Viņa pastāvīgi sadarbojas ar pasaulslaveniem māksliniekiem, ar garīgiem skolotājiem, lektoriem un zinātniekiem. Andre Amiya  ir personības attīstības centra SoulACTION dibinātāja, kas sekmīgi darbojas Lietuvā vairāk par 10 gadiem, apmācību programmu sievietēm un pāriem autore, lektore. Andre divas grāmatas ir kļuvušas par bestselleriem Lietuvā. Viņas dzīves filozofija un prakses ir atspoguļotas viņas mūzikā. Andre Amiya saka: “Mūzika ir kā cilvēciska būtne – tā var būt haotiska, bet tajā pašā laikā tā var būt arī starojoša un mīloša. Kad mūzika mīl, tā dalās ar sajūtām, pieredzēm, uztverēm, kas piepilda mūsu sirdis ar svētlaimi, pašcieņu un maigumu.”

Mīlestības mūzikas vakarā klausītājiem būs iespēja izbaudīt Andre Amiya oriģinālas kompozīcijas, kā arī labi zināmas džeza un popa dziesmas, tas iepriecinās ar komunikāciju, spontānām mūzikas improvizācijām un romantiku.

Iepriecini sevi un savus mīļos ar Mīlestību pildīta koncerta pieredzi!
Biļetes Biļešu servisa kasēs.

Vairāk par Amiya Andre un viņas aktivitātēm:
Www.amiyainspiration.com
www.soulaction.lt

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/187548882014216/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 LV2160 Saulkrasti