Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kopēlija / Коппелия

Sv 10.06.2018 18:00
Maskavas nams
9.00 - 14.00
Izrāde “Kopēlija”

Tiešraide

Sergeja Vihareva “Kopēlija” apbūra Maskavu septiņus gadus atpakaļ; pēterburgieša vadītais Novosibirskas balets par to saņēma “Zelta masku”,  atstājot malā Mariņinku ar šemjakinska “Riekstkodi” un dzīvā klasiķa Džona Noimaijera baletiem.

Mariusa Petipa «Kopēlija” , kuru  atdzīvināja uz Lielā teātra skatuves horeogrāfs-restaurators Sergejs Viharevs, - ir reta lieta, unikāls produkts Maskavai.  Ne tikai tādēļ, ka tā ir baleta komēdija. (Izrādes, kas liek skatītājiem smieties, vai kaut tikai smaidīt, pasaules repertuārā divdesmit reižu mazāk, nekā sacerējumu, kas liek raudāt  kabatas lakatiņā). Galvenais – tas ir atjaunotais aizmirstā gadsimta piemineklis, gadsimta,kas ir pagājis, un liekas, apglabāts  baleta XX gadsimts.  Gadsimts, kurā balets bija rotaļlieta – sarežģīta rotaļlieta, ļoti dārga, zīmīga, bet tomēr, kas stingri zina savu vietu.

Sižetu, kura galvenie varoņi ir skaistule - greizsirde  Svanilda (Marija Aleksandrova) vienkāršs jauneklis Francs (Ruslans Skvorcovs), alķīmiķis Koppeliuss (Genādijs Jaņins) un brīnumaini skaista lelle, režisori izvērsa ar neizsakāmi raibu kostīmu palīdzību, žēlīgām, kā ziemas svētku kartīte, dekorācijām un pantomīmu, kas caurvīta ar dejām. Apburošas dejas – klasiskās un raksturdejas.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kopēlija / Коппелия Sv 10.06.2018 18:00 Maskavas nams 9.00 - 14.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tiešraide!

Skolēniem biļete par samazinātu cenu (pie ieejas būs jāuzrāda personas apliecinošs dokuments).

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija