logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Jungle - European Tour 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Jungle - Sigulda Castle - 12.06.2024

Jungle atgriežas Latvijā ar vērienīgu koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē! 2024. gada 12. jūnijā notiks aktuālās mūzikas cienītāju atkaltikšanās ar šī brīža dejotrosinošāko Lielbritānijas grupu Jungle! 

Tu to nedrīksti nokavēt!

Pēc 10 uz skatuves pavadītiem gadiem Toms Makfārlends un Džošs Loids-Vatsons, duets Jungle no Apvienotās Karalistes, ir atkal klāt ar  jaunatklātu pārliecību. Šogad viņi ir bijuši īpaši sprāgstoši - izdevuši  “Volcano”, savu otro ierakstu no pašu izdevniecības. Un šis albums ir skaidrs pierādījums tam, ka Jungle jūtas arvien pārliecinošāki un brīvāki, atļaujot sev eksperimentēt kopā ar domubiedriem, un viņu radošumam vairs nav nekādu robežu. Aģentūra 8 Days A Week rīko Jungle tūres koncertus arī Lietuvā un Igaunijā. 3 pilsētas, 3 lieliski koncerti un neaizmirstama pieredze.
Grupas galvenais iedvesmas avots un radošais dzinulis - izteiksmes un izpausmes brīvība. “Mēs burtiski varam darīt visu, ko vēlamies,” viņi paziņoja žurnālam “Rolling Stone”.
Katru savu jaunāko dziesmu Jungle nosvin ar videoklipa izdošanu, un šos videoklipus nav iespējams palaist garām. 

Videoklipi ir Jungle patiesā aizraušanās - šogad iznākušajam albumam “Volcano” ir publicēti jau veseli 12 krāšņi video, un katrs no tiem ir dzīvi svinošo dejas soļu piesātināts. Jungle pasaulē ir atļauts dejot it visur - pie galda, skatītāju rindās, modes skatē uz mēles, aizskatuvē un grimētavā. Un visi deju soļi ir šīs brīvības manifests - katrs videoklips ir kā maza filma, ko skatāmies, kad vienatnē aizveram acis un ļaujamies dejai.

Jungle mūzika ir piemērota jebkurai telpai un gadalaikam, jebkurai gaumei -  gan tiem, kas ilgojas pēc disko, gan tiem, kas meklē kaut ko inteliģentu mūzikā. Klausoties viņus, nav iespējams nekustēties. Viņu enerģija un skaņdarbi ir infekciozi, valdzinoši un saistoši. Pilnīgs kaifs. “Deja ir instinktīvākais veids, kā cilvēki reaģē uz mūziku. Tas ir visspēcīgākais mākslas veids,”” uzskata Jungle, un tik tiešām, viņu koncertos ir viegli sajusties ka viņu klipa varoņiem.
Lai gan sasniegumu viņiem ir daudz, Jungle oficiālajā mājaslapā nav sajūsmas stāstu vai grupas biogrāfisko aprakstu. Viss, ko viņi vēlas pateikt, viņi pastāsta ar mūzikas palīdzību.  Šodien viņi ir ikvienu aktuālās mūzikas cienītāju un nozīmīgāko festivālu sarakstu augšgalos, tāpēc koncerts Siguldā ir būtisks notikums Latvijas koncertdzīvē, kuru nedrīkst nokavēt.
 

Vairāk informācijas:
 
Rīko:
www.8dw.lt 

 

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot