logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

JAZZKAAR 2022 - aastast 2020 edasi lükkunud kontserdid

Pi 01.05.2023 00:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Festivāls “Jazzkaar 2020” notiks 2020. gada 9.-15. oktobrī radošajā pilsētiņā “Telliskivi”, kā arī 3. novembrī koncertzālē “Alexela”. Džezs skanēs septiņas dienas oktobrī un novembrī, un būs dzirdami gan pasaules, gan pašmāju augsta līmeņa mūziķi. Ir patiess iemesls priecāties, jo “Jazzkaar 2020” pamatprogrammā ar savu mūziku publiku pārsteigs tādi mākslinieki kā Dī Dī Bridžvotere (Dee Dee Bridgewater) (ASV) & “Estonian Dream Big Band”, “Dirty Loops” (Zviedrija), “Rymden feat.”: Buge Veseltofts (Bugge Wesseltoft), Dans Berglunds (Dan Berglund), Magnuss Estrems (Magnus Öström) (Norvēģija-Zviedrija), kā arī Silje Nergārda (Silje Nergaard) un Espens Bergs (Norvēģija).

 

Oktobrī uz “Jazzkaar 2020” skatuves uzstāsies vairāki iemīļoti pašmāju mākslinieki – festivālu atklās Vaiko Epliks (Vaiko Eplik) un Kristjans Randalu (Kristjan Randalu) ar koncertu “Kooskõla lahkhelid” (tulkojumā – “Saskaņotās domstarpības”), savukārt jau 15. reizi festivālā “Jazzkaar” uzstāsies Kadri Voranda (Kadri Voorand), kura sadarbībā ar Mihkelu Melgandu (Mihkel Mälgand) klausītājus iepazīstinās ar stīgu kvartetu, kas tapis īpaša projekta ietvaros. Līsi Koiksone (LiisiKoikson) atzīmēs 15. gadadienu kopš godalgotā albuma “Väike järv” (tulkojumā – “Mazais ezers”) izdošanas, uzstājoties ar koncertiem Tallinā un Pērnavā. Koncertu sniegs arī konkursā “Eesti Laul” (tulkojumā – “Igaunijas dziesma”) panākumus guvusī Anete (Anett).

 

Igaunijā pirmo reizi uzstāsies Norvēģijas populārākā džeza vokāliste Silje Nergārda kopā ar ievērojamo džeza pianistu un komponistu Espenu Bergu. Festivāla “Jazzkaar” ietvaros Nergārda atzīmēs radošās darbības 30. gadskārtu, sniedzot klausītājiem savu iecienītāko hītu jaunas versijas. Arī fenomenālā zviedru grupa “Dirty Loops” Igaunijā uzstāsies pirmo reizi. Mūsdienu spožākā džeza zvaigzne Dī Dī Bridžvotere, kas ir saņēmusi 2 “Grammy” balvas un 8 “Grammy” nominācijas, fanu priekšā stāsies 3. novembrī kopā ar grupu “Estonian Dream Big Band”. Uzstāsies arī maģiskā skandināvu grupa “Rymden”, kuras sastāvā ir slavenais norvēģu pianists un komponists Buge Veseltofts, zviedru basģitārists Dans Dans Berglunds un bundzinieks Magnus Estrems. Būs dzirdami arī mūziķi no Islandes, Vācijas, Anglijas, Austrijas, Somijas un Latvijas.

Vairāk informācijas: http://www.jazzkaar.ee

Pasākuma ietvaros

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot