logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Indie mūzikas minifestivāls: Keitija Bārbale un Juris Simanovičs

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Indie mūzikas minifestivāls: Keitija Bārbale un Juris Simanovičs

"Indī" mūzikā saprot kā neatkarību. Brīvību skanējumā un izpildījumā.

 

23. martā, pašā pavasara ievadā, ļausimies absolūtai harmoniju bezrūpībai, ko šīs sezonas sestajā minifestivālā radīs indī žanra spožākie talanti – Keitija Bārbale un Juris Simanovičs ar grupu "Bez Grēka Ieņemtie".

 

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur minifestivāls? Jauna koncepta notikums, kurā savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP

Keitija Bārbale

Juris Simanovičs ar grupu "Bez Grēka Ieņemtie"

DJ (TBA)

MAP

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES

Līdz 9. martam EARLY BIRDS 8 EUR

No 10. marta 12 EUR

Pasākuma dienā 15 EUR

VAIRĀK

Keitija Bārbale raksta dziesmas romantiskā pop-grunge stilā, koncertos viņa izklaidē klausītājus gan ar pāris jokiem starp dziesmām, gan ar pašu izpildījumu un dziesmu saturu, sniedzot ļoti subjektīvu un neatkārtojamu performanci.

 

Juris Simanovičs ir dziesmu autors un mūziķis no Rīgas. Mūzikā darbojas kopš 2002. gada. Ārpus Bērnības Milicijas Juris spēlējis arī citās grupās - Mazie Smirdīgie Kociņi, Ēnu Kaleidoskops, Nepilngadīgā Anna, Telekoma, Mūc, Dz, Caurā Estrāde u.c. Izdevis trīs solo albumus. Savas dziesmas Jurim palīdzēs izpildīt grupa Bez Grēka Ieņemtie, kurā spēlē Adrians Grīns (Dz, Les Attitudes Spectrales u.c.) Līga Neilande (Ivars Bez F) un Rihards Paegle, zināms arī kā Vienkāris.

 

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot