logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gleznošanas degustācija ar Ievu Rubeni

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ieva Rubene, māksliniece, kura nupat ir atklājusi savu ceturto personālizstādi Gadalaiki. Ciemojoties pie mums Viesistabā,  piedāvā nogaršot to, ko sauc par gleznošanu – ļaut noticēt un gleznot!
 
Laiks:
11:00 – 17:00
Vieta: I’MPERFEKT viesistaba – Rīgā, Ģertrūdes ielā 23
Vēlamais auditorijas vecums: 16+
Cena: 70 EUR
 
Mēs iepriekšējā gadā sajutām tik daudz iedvesmas un patiesi skaistu darbu, ka nolēmām sarīkot iespēju izjust vēl pāris gleznošanas degustācijas - tiem, kas vēl nepaspēja to nogaršot – šoreiz divās 2020. gada sestdienās.

Ieva stāsta: Gleznošana nu jau gandrīz 10 gadus ir mans veids, kā es redzu pasauli, mana saruna ar to. Es mīlu to, ko es daru un esmu pateicīga par iespēju šādi radoši izpausties. Gleznojot man apstājas laiks, tā man ir labākā meditācija un šobrīd, es vairs nespēju iedomāties savu ikdienu bez šī skaistā radīšanas procesa un mans prieks ir bezgalīgs, ja varu palīdzēt to ieraudzīt arī citiem, Tādēļ mīļi aicinu būt kopā un radīt.

Nodarbībās Ieva iepazīstinās ar eļļas krāsām un gleznošanas procesu. Būs iespēja gleznot un ‘nogaršot’ gleznas tapšanas procesu. Visi materiāli tiks nodrošināti.

Šajās ziemīgajās sestdienās katrs sev vai kādam citam uzgleznos dāvanu. Protams, pa vidu būs arī pauze, lai varam nedaudz atvilkt elpu un skaisti nobeigt savu darbu.

Šai nodarbei nav robežu, to var darīt jebkurā vecumā, priekšzināšanas nav nepieciešamas. Vien vēlēšanās un uzdrīkstēšanās pamēģināt. Lielākais ieguvums ir savu robežu paplašināšana, sajūta - Ooo, es arī varu gleznot, varu radīt, kas dod stimulu arī citās dzīves jomās uzdrīkstēties un mēģināt. Gleznošana ir lieliska meditācija, koncentrēšanās uz vienu vienīgu lietu vienlaikus, klātesamība, te un tagad.

Vairāk informācijas: http://imperfekt.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot