logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Zinātniskā teātra Laboratorium.lv izrāde 'Kas jāzina katram skolēnam'

Ce 21.10.2021 17:00
Zinātnes Zona
Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, Zinātniskā teātra Laboratorium.lv izrāde 'Kas jāzina katram skolēnam', kas bija paredzēta 2021. gada 21. oktobrī, tiek ATCELTA!

Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas I-veikalā, tiks atmaksāta ar pārskaitījumu līdz 15.11.2021.
 

 
Unikāli zinātniskie šovi. Tie sajūsmina, paplašina redzesloku, atklāj zinātni pavisam neierastā gaismā un ļauj to iemīlēt. Stundu garajos uzvedumos vadītāji kopā ar skatītājiem interaktīvos eksperimentos izpēta konkrētu ķīmijas vai fizikas tēmu. Izprast zinātnes likumus visvienkāršāk ir eksperimentējot. Bērni, kuri regulāri nāk pie mums, arvien vairāk sāk interesēties par zinātni un jaunām zināšanām. Arī pieaugušos šie uzvedumi neatstāj vienaldzīgus un mudina uzzināt vēl nezināmo. Mūsu zinātniskie šovi ir saistoši visiem - gan vecākiem, gan vectētiņiem un vecmāmiņām, bet jo īpaši tie ir izglītojoši un noderīgi jebkura vecuma skolēniem.
 
Kas jāzina katram skolēnam. Jautrajā programmā, kas paredzēta bērniem no 5 gadiem, ir iespaidīgi eksperimenti, kurus, ja ir vēlēšanās un brīvs laiks, var atkārtot arī mājās. Mums būs gan neplīstoša krūzīte, gan paštaisīts elektromagnēts, gan īsts ugunsdzēšamais aparāts, gan burvju papīra lapa, kas saņems par „ķīlniekiem” gandrīz visus klātesošos. Bet „saldajā” – visiem tīkamais izmēģinājums ar kolu un mentosa končām.

Vairāk informācijas: http://www.laboratorium.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Zinātniskā teātra Laboratorium.lv izrāde 'Kas jāzina katram skolēnam' Ce 21.10.2021 17:00 Zinātnes Zona
Der zināt
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc DZELTENĀ drošības līmeņa un to var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam NAV nepieciešamas sertifikāts vai tests.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu, arī par negatīvu testa rezultātu, iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu / krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:40
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Zinātnes Zona
Liepājas iela 34, Rīga Latvija
Organizators
Laboratorium science theater, SIA
Sērenes iela 4 - 53 Rīga LV-1058 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103992815