Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Alise Brīnumzemē (ledus šovs) / Алиса в Зазеркалье (ледовое шоу) / Ice show

Ce 27.12.2018 19:00
Arēna Rīga
5.60 - 30.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
* Cenas sistēmā ir norādītas jau ar iepriekšpārdošanas atlaidi līdz 20%. Cenas var paaugstināties pēc organizatora uzskatiem.

Alise Brīnumzemē


Pasaka par brīnumainu pasauli, pilnu ar smieklīgām muļķībiņām un jautriem niekiem, atklājas jaunā šova - izrādes formātā uz ledus. Profesionāli daiļslidotāji, iejūtoties Alises un viņas draugu tēlos, izpildīs sarežģītas figūras, apvienojot tās ar cirka mākslas elementiem. Visā iejusties pa īstam palīdzēs jaunākās specefektu tehnoloģijas – video projekcijas, kas pilnībā izmaina apkārtējo realitāti un skatītājs nokļūst pašā notikumu virpulī.

ICE VISION – viena no pirmajā kompānijām, kas organizē ledus šovus un teatralizētus uzvedumus uz ledus. Gadu laikā ir realizēti desmitiem ievērības cienīgu projektu, aizvadītas vairāk kā 600 izrādes uz ledus gan Krievijā, gan NVS valstīs, gan Eiropā un Āzijā. ICE VISION ledus šovus apmeklējuši vairāk kā 1 miljons skatītāju.

Gan uz ledus, gan speciāliem ekrāniem tiek projicēts augstvērtīgs un dinamisks saturs, kas vienā mirklī pārvēršas par reālām dekorācijām. Tieši šī iemesla dēļ izrāde patīk ne tikai vecākai paaudzei, bet arī gados jaunākai auditorijai, kas pieprasa katrā mūsdienu pasākumā, augstvērtīgas un modernas tehnoloģijas.

Izrāde uz ledus apvieno divas īpašas priekšrocības salīdzinājumā ar cita veida izrādēm – visā pasaulē iecienītās daiļslidošanas bezgalīgās iespējas un uzstāšanās teatrālais noformējums, kurā organiski saplūst – populārais izrādes zīmols: scenārijs, kas veiksmīgi piemērots ledus izrādes formātam, kā arī orģināla mūzika, kas speciāli komponēta šai izrādei, krāšņi tērpi, iespaidīgas video dekorācijas. Videoinstalācijas uz ledus virsmas radīs patiesas klātbūtnes un līdzdalības sajūtu.

Alise – tā pati meitene, kas pabijusi Brīnumzemē, tikai vecāka. Viņa beidz skolu, gaidāma izlaiduma balle un pieaugušo dzīve. Visi apkārtējie apsmej Alisi, jo neviens netic brīnumiem. Alise nolemj atgriezties brīnumainajā pasaulē, taču izrādās, ka tajā viss mainījies – iznīcība un nabadzība. Runā, ka pār zemi valda Melnā karaliene, taču viņu neviens nav redzējis. Kopā ar senajiem draugiem, Alise dodas bīstamajā piedzīvojumā, lai glābtu brīnumaino pasauli no bojā ejas. Kas palīdzēs Alisei un viņas draugiem šajā sarežģītajā ceļā? Iespējams tas būs princis? – tik baltais vai melnais? Kurā pusē būs drosmīgā Alise? Vai viņu gaida kronis? Vai izrādīsies, ka viss ir kāda muļķīgais sapnis?
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Alise Brīnumzemē (ledus šovs) / Алиса в Зазеркалье (ледовое шоу) / Ice show Ce 27.12.2018 19:00 Arēna Rīga 5.60 - 30.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
* Cenas sistēmā ir norādītas jau ar iepriekšpārdošanas atlaidi līdz 20%. Cenas var paaugstināties pēc organizatora uzskatiem.

Atlaide grupām: Ir. Kontakti grupu pasūtījumiem vairāk nekā 10 biļetēm: events@izoart.lv, tālr. 22306462
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu ar subtitriem latviešu valodā
Bezmaksas ieeja: bērnam līdz 3 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Pasākuma ilgums: 2 st. 10 min. Izrāde sastāv no divām daļām, katra 50 minūtes. Starpbrīdis 20 minūtes.
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta / atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
IZO Art, SIA
Tērbatas 74A LV-1001 Rīga