logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VISS NORITĒJA LABI / ВСЕ ПРОШЛО ХОРОШО

Pk 24.09.2021 20:40
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
VISS NORITĒJA LABI
Tout s'est bien passé
Francija, 2021, 113 min
Režisors: Fransuā Ozons
Lomās: Andrē Disoljē, Sofija Marso, Žeraldīne Paijā, Šārlota Remplinga, Hanna Šigulla un citi.
 
Oriģinalvaloda: franču

Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā.

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
NOMINĀCIJA KANNU KINOFESTIVĀLA 2021 ZELTA PALMAS ZARAM

 
Andrē Berneims, rūpnieks un mākslas kolekcionārs, egoistisks snobs un bezkompromisu skeptiķis mīt sev līdzīgajā augstprātīgajā un izsmalcinātajā Parīzes kvartālā Marē.
 
Dīvainā kārtā aizraušanās ar Brāmsu vai Roberta Longo grafiku viņu nekādi nav padarījusi cēlāku un nav mudinājusi pacelties virs ikdienības sārņiem vai paša žults. Viņš visu mūžu nesekmīgi cīnījies ar savu seksuālo orientāciju, galu galā sagraujot gan daudzus gadus ilgušo laulību, gan attiecības ar meitām.
 
Neraugoties uz vecumu, Berneima kungs joprojām ir skaists, enerģisks, karstasinīgs un nežēlīgs. Viņš ir briesmonis, tomēr neprātīgi apburošs, un tas viņam sagādā ārkārtīgi daudz prieka.
 
Tādu sitienu viņš no likteņa nebija gaidījis… Piepešs insults. Tas citāds nemēdz būt. Pie greznas dzīves radušais sirmgalvis, kas atļāvies visu, ko vien tīkojis, nav spējīgs samierināties ar nevarību un sāpēm. Viņš pieņem lēmumu aiziet un negrasās to apspriest. Katram būtu jāpatur tiesības nomirt cieņpilni. Šī procesa organizēšanu viņš deleģē meitām, kuras “neko nespēj atteikt savam tēvam”.
 
Tomēr ar katru dienu viņa veselības stāvoklis uzlabojas, viņš pakāpeniski atkopjas – nu māsas nonāk pavisam citādā situācijā. Viņām jānoiet sarežģīts ceļš, pārvarot pretestību, apslāpējot skumjas un izdarot tā, lai viss noritētu labi.
 
Bet pagaidām: Parīze, Voltēra krastmala, otrais galdiņš pie loga… un pasakiet Tjerī, ka Bernheima kungs ieradīsies kā parasti, pulksten 20.00. Pamatēdienā pleksti, desertā šokolādes musu, un lai Tjerī nepiemirst par vīnu – Bordeaux Château Cheval Blanc... Lai viss noritētu labi.
 
Bez pārspīlējuma var apgalvot, ka Ozons ir uzņēmis labāko un virtuozāko filmu savā karjerā. Smēlies iedvesmu no diviem oskarotiem šedevriem – Floriana Zellera “Tēva” un Mihaela Hanekes “Mīlestības” – , režisors graciozi auž vienas ģimenes dzīves mežģīnes, kurās atvēlēta vieta priekam un kaislei, dusmām un izmisumam. Smalkas, elegantas, tomēr vienlaikus arī sentimentālas un negaidīti optimistiskas pārdomas par piedošanu un mīlestību. Ko lai saka, viss nudien noritējis labi.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VISS NORITĒJA LABI / ВСЕ ПРОШЛО ХОРОШО Pk 24.09.2021 20:40 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: franču
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~113min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!