logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIMS VENDERSS. RUNĀJOŠAIS AR EŅĢEĻIEM / ВИМ ВЕНДЕРС. ГОВОРЯЩИЙ С АНГЕЛАМИ

Sv 26.09.2021 18:10
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
7.56
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
VIMS VENDERSS. RUNĀJOŠAIS AR EŅĢEĻIEM
Wim Wenders: Desperado
Vācija, 2020, 120 min
Režisori: Ēriks Frīdlers, Kampīno
Lomās: Vims Venderss, Frānsiss Fords Kopola, Vilems Defo, Verners Hercogs, Endija Makdauela
Oriģinālvaloda: vācu
Subtitri: angļu
 
Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā.
* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.

Pāri gurdam, saules izdedzinātam līdzenumam brāzmo vējš, saceļot smilšu un putekļu vērpetes. Cik vien tālu sniedzas skatiens: tukšums, pamirums un mūžība. Aiz svelmes sakarsētās automašīnas loga to drīz nomaina bezpersoniskas pilsētas, priekšā – Parīze, laimes un cerību stūrītis, kas ieslēpies Teksasas tuksnešos…
 
Vims Venderss ir koncentrējies un satraukts; viņam jāsastopas ar pagātni, vēlreiz jāpārdzīvo trauksmainos un laimīgos brīžus, kas saistīti ar viņa filmām – jo viņš dodas sentimentālā ceļojumā pa to uzņemšanas lokācijām, lai kameras otrā pusē nostātos savdabīga kino portreta kadrā.
 
Sākas kino odiseja aukstajās un skumjajās “Debesīs pār Berlīni”, kur mīt aizkustinoši eņģeļi, nepanesamas esības skumjas “Aplamajā kustībā” aizved līdz spilgtajām, košajām krāsām “Buena Vista Social Club”, kas smaržo pēc vecās Havanas ieliņām, šūpo gurnus viļņu un vēja radītās mūzikas taktī, reibina ar cigāru un ruma aromātu, El Son Cubano…

No turienes uz drūmo Vīnes pavārti, kur spriedze un dramatisms neizbēgamā trieciena gaidās vairo “Vārtsarga bailes no 11 metru soda sitiena”, un noslēdzas ar skaudri melanholisko Hamburgas gaisotni, kur ostas taures skumji dūc par traģisko nolemtību un eksistenciālo izmisumu, par dīvainajām apmuļķotā gleznu rāmētāja un viņa bezkaunīgi melīgā “Amerikāņu drauga” attiecībām.

“Ceļš ir metafora; dzīves ceļš, kuru izvēlas cilvēks. Tas izlemj pats, būt līdzenam vai līkumotam, bet ir ikviena spēkos mainīt savu likteni. Tas arī ir mans kredo,” nesteidzīgi un neuzmācīgi skaidro Venderss.

Kamera ir uzmanīga, bezkaislīga un ieinteresēta. Tā pavada režisoru no diženajiem Reinas viļņiem caur izsmalcināto Vīni uz gleznaino Kaliforniju, pēc tam uz Teksasas vientulīgo tuksnesi un uzņemšanas laukumu Montanā, lai beigu beigās nonāktu jau Francijas Parīzes centrā, kur Venderss elpu aizraujošā kinematogrāfiskā instalācijā piesaka savu darbu fragmentus. Tā ir nostalģiska mozaīka no visnozīmīgākajiem meistara darbiem, unikāliem arhīvu materiāliem un atmiņām – vizuāli jaudīga, emocionāli aizkustinoša un ne tikai par kino mīlestību, bet arī par apbrīnojamu mākslinieku, kurš sarunājas ar eņģeļiem un pašu dzīvi pārvērš kinolentē. Atmosfēriska un neparedzama kā tās sižets – Vims Venderss.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIMS VENDERSS. RUNĀJOŠAIS AR EŅĢEĻIEM / ВИМ ВЕНДЕРС. ГОВОРЯЩИЙ С АНГЕЛАМИ Sv 26.09.2021 18:10 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 7.56
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: vācu
Subtitri: angļu
Filmas tulkojums: tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 120 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots APMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ IzpārdotsIzpārdotsAPMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots KOKO ŠANELE UN VISI VIŅAS KARI / КОКО ШАНЕЛЬ И ВСЕ ЕЕ ВОЙНЫ IzpārdotsIzpārdotsKOKO ŠANELE UN VISI VIŅAS KARI / КОКО ШАНЕЛЬ И ВСЕ ЕЕ ВОЙНЫ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots MĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ IzpārdotsIzpārdotsMĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt DŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК PopulārsPopulārsDŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!