Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'VASHI PELMENI' V. Mjasnikovs un A. Rosjkovs / 'ВАШИ ПЕЛЬМЕНИ' В. Мясников ЛУЧШЕЕ А. Рожков

Se 27.04.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 70.00
Šovmena, mākslinieka un aktiera Vjačeslava Mjasnikova un 'Urālu pelmeņi' KVN komandas kapteini Andreja Rožkova duetu pazīst un mīl katrs televīzijas skatītajs. Speciāli priekš pavasara koncertiem Vācijā hūmoristi sagatavoja jaunu programmu, kur ir vislabākie numuri, ka arī pavisam jauns materiāls!
Titulētākas KVN komandas pēcnācēji Vjačeslavs Mjasņikovs un Andrejs Rožkovs pavasarī 2019. gadā atvedīs uz Vāciju savus sulīgus jokus – tie būs gan populārie numuri, kas kļūva par humoristu vizitkārtēm, gan pavisam jauns joku līmenis.
Humoršovs «Jūsu Pelmeńi» — ta ir joku porcija, kas ir domāta priekš īstiem humora cienītājiem! Vjačeslavs Mjasņikovs un Andrejs Rožkovs divatā ir spējīgi pabarot jebkuru kompāniju, kurai jau sen nebija dzirdams dzirkstošs humors.
Viņi ir pirmie populāra šova dibinātāji kopš 2009. gada un tie bija īsti rekordisti humora pasaulē. Ja atcerēties KVN līgu vēl 95. gadā, uzreiz var saprast, ka Rožkova un Mjasņikova pieredze jau ir vienkārši milzīga! 
Jauna humoristu programma saucas “Labākais”! Jums būs iespēja redzēt tādas miniatūras, ka «Zēns-izvarotājs», «Vecmāmiņas», jautras Mesņikova dziesmas un kopīgie numuri ar Rožkovu -  «Par papu», «Par mātēm» un daudzi citi. Secinājums ir sekojošs – vajag aizmirst par visām darīšanām un braukt uz humora vakaru, kur būs neizmirstama atmosfēra un laba noskaņa. Steidzāties iegādāties labāko vietu biļetes!

Vairāk informācijas: http://www.viaconcert.net

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
'VASHI PELMENI' V. Mjasnikovs un A. Rosjkovs / 'ВАШИ ПЕЛЬМЕНИ' В. Мясников ЛУЧШЕЕ А. Рожков Se 27.04.2019 19:00 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Vietas balkona 1., 2. rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
VIA Concert, SIA
Dzeņu iela 9 - 25 LV-1021 Rīga