Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

STAND UP / Ivan Usovič ('Stand Up на ТНТ')

Se 13.04.2019 19:00
15.00 - 30.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

13. aprīlī Rīgā atgriežas viens no «Stand Up на ТНТ» projekta spožākiem un savdabīgākiem dalībniekiem – Ivan Usovič!


Radošā apvienība Riga Stand Up gatavo patīkamu pārsteigumu visiem komēdijas cienītājiem – 13. aprīlī  kinoteātrī Ksuns uzstāsies daudzu skatītāju iemīļotais komiķis no «Stand Up на ТНТ» šova – Ivan Usovič!


Riga Stand Up ir lielāka krievvalodīgo komiķu apvienība Baltija, kas jau 3 gadus organizē Open Mic, viesizrādes un lielus koncertus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 2018. gadā organizācija saņēma oficiāla “Открытый Микрофон ТНТ Регион” pārstāvja statusu Baltijā. Tas nozīme, ka komandas rīkotie pasākumi ir sagatavošanas “Открытый Микрофон” projekta festivālam Maskavā, kur dalībniekiem būs iespēja nokļūt projekta televersijā.


Jau trešo gadu pēc kārtas Riga Stand Up rīko spožāko jauno THT televīzijas kanāla komiķu koncertus Latvijā. Un bieži vien tie komiķi ātri kļūst par jaunām liela mēroga zvaigznēm. 13. aprīlī uz kinoteātra Ksuns skatuves uzstāsies viens no neparastākiem un savdabīgākiem jauniem Krievijas komiķiem – Ivan Usovič! Ivanam piemīt unikāla humora izjuta un oriģinalitāte izvēlējoties tematus savam priekšnesumam.  Kurš gan cits varētu tiešām asprātīgi un gudri apsmiet pat krievu alfabētu?!


Un, kā vienmēr, koncertu iesilda labākie Riga Stand Up rezidenti ar savu jauno materiālu.


13. aprīlī, 19:00 un 21:30, Ksuns kinoteātrī (Elizabetes 83/85)!


Biļetes pārdošanā www.bilesuserviss.lv kasēs un vietnē


Papildus informācija: +371 29806899


Un FB: https://www.facebook.com/RigaStandUp/

Vairāk informācijas: http://www.doublejabproduction.com

Pasākumi