Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums) / Шоу под дождем III - Признание в любви

Se 08.12.2018 20:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 - 40.00
8.decembrī Rīgas Kongresu namā Sanktpēterburgas deju teātris “Kardinājums” (“Искушение”) prezentēs skatītājiem “Šovu zem lietus III” - “Atzīšanās mīlestībā”. Galā koncertā tiks iekļauti deju numuri no visām teātra izrādēm. Izrādes veidotāji garantē, ka emociju virpulis pilnībā pārņems skatītājus un viņi sajutīs dejas bezgalīgo spēku.

Deju teātra “Kardinājums” iestudējumi — tās ir lieliskas šova izrādes, kas apvieno  dažāda stila horeogrāfiskus numurus un teicamas muzikālas kompozīcijas, mīlas stāstu romantiku un enerģiju, komunikāciju ar zāli, draivu un humoru. Izrādes nobeiguma daļas numuri tiek izpildīti zem ūdens strūklām!

Kā var atzīties mīlestībā un izpaust savas jūtas un emocijas, neizsakot ne vārda? Pastāv daudz dažādu veidu, kā to var izdarīt, taču pats jutekliskākais veids ir deja. Programmu “Atzīšanās mīlestībā” veido labākie deju numuri teātra vēsturē. Programma bieži mainās, tā tiek papildināta ar jauniem numuriem, tiek pārveidota arī šova struktūra. Stils, izpildes maniere, mūzika un katra numura pasniegšanas veids vienmēr ir individuāls.

Teātra pamatsastāvā ir desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, katrs no kuriem ir unikāls. Starp tiem ir gan klasiskie, gan hip-hop un breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Katrs no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrēs visplašāko emociju spektru – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Sanktpēterburgas deju teātris “Kardinājums” ir viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šajā žanrā. Teātra viesizrādes notiek vairāk nekā 80 Krievijas pilsētās, ka arī Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par «Labāko Krievijas projektu».

Video
https://youtu.be/PGLrtyaR2VI

Rekomendējam skatītājiem no 12 gadu vecuma.
Izrādes ilgums 2 stundas ar pārtraukumu.
Biļetes «Biļešu Serviss» kasēs.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sankt-Peterburgas deju teātris - Iskušenije (Kārdinājums) / Шоу под дождем III - Признание в любви Se 08.12.2018 20:00 Rīgas Kongresu nams 15.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1., 2. rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 2 h ar pārtraukumu
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
V events agency, SIA
+371 20821888 R.Nr.40103848958
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā