Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs BUBBLELANDIA

Sv 20.05.2018 12:00
Rīgas Kongresu nams

Pecolli un citi mākslinieki šovā
BUBBLELANDIA


Krāšņs Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs
Rīgas Kongresu namā  - 19.maijā plkstn.12:00 un 20.maijā 12:00 un 16:00

www.underwaterbubbleshow.com

Ieskatam Facebook lapā:
https://www.facebook.com/pages/B-The-Underwater-Bubble-Show/260291310687655

Ja gribi sapņot, tad mosties!

Svinot iluzionistu Pecolli (Pezzoli) 20 gadu skatuves kopdarbību piedāvājam krāšņu, atraktīvu un modernu projektu – šovu “Bubblelandia” (ārvalstīs “B” –The underwater bubble show), kas sava krāšņuma ziņā līdzinās Cirque du Soleil izrādēm. Ar šo izrādi viņi ir tikko kā atgriezušies no lielās šovu tūres Amerikas teātros, kā arī iepriekšējās divas sezonas šī izrāde bija viena no pieprasītakajām izrādēm Ķīnas teātros. Šo izrādi jau ir redzējuši skatītāji Itālijā, Libānā, Kaļiņingradā, Korsikā, Istambulā, Anglijā, Kuveitā, Katarā Taivānā, Kolumbijā un cituviet.

Latvijas skatītājiem izrādi “Bubblelandia” jaunākajā versijā būs iespēja redzēt 19. un 20.maijā Rīgas Kongresu namā trīs izrādēs. Izrāde ir paredzēta ģimeņu auditorijai - būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Pecolli, kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji – kontorsionisti, mīmi, žonglieri, dejotājas, Smilšu mākslas meistari, gaisa nummura mākslinieki un akrobāti. Īpašs jaunums ir Milzu Ūdenslīdēja akrobātiskais nummurs un atraktīvais “Spirāļu cilvēku” nummurs, kā arī citi jaunumi.

Izrādē tiek izmantoti daudzi specefekti un jaunākie sasniegumi šovu vizuālajā mākslā – Lāzeru telpiskie efekti, krāsainas dūmu kolonnas, zemie dūmi, liels daudzums ziepju burbuļu u.c. Kopumā izrādes specefektu aparatūru svars ir 15 tonnas…

Izrādes darbība notiek gan uz skatuves, gan skatītāju vidū un ir ļoti interaktīva.

Krāšņos skatuves tērpus ir veidojusi atraktīvā Elita Patmalniece.

Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā būs krāsaina

Šova notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, kas saucas Bubblelandia ( Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties,atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā.

Vajag tikai pamosties! Bubblelandia “iemītnieki” – Jūras zirdziņi, Drakoniņi, Jūras zvaigznes, Papagaiļzivtiņas un citi - ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā Zemūdens pasaulē, gan pūšot krāsainus milzu Ziepju Burbuļus, gan radot īstu sniegputeni, gan liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām,  gan liekot Lāzeru stariem mirguļot, gan tajā iesaistot skatītājus un liekot veidot jūras viļņus, gan arī lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies…

Organizators – Pecolli
www.pecolli.lv 
Mob.: 29470394
Izrādes valoda – mūzika
Izrādes garums – 2 h izrāde (ietverot 20 min starpbrīdi ). Izrāde 2 daļās.
Izrāde dažāda vecuma auditorijai
Biļešu cenas no 5 līdz 45 Eiro
Biļetes “Biļešu serviss” kasēs

Vairāk informācijas: http://www.underwaterbubbleshow.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs BUBBLELANDIA Sv 20.05.2018 12:00 Rīgas Kongresu nams
Der zināt


UZMANĪBU - Tikai to VIP biļešu īpašnieki (1 biļetesvērtība no 45 - 36 eiro) , kas iegādājās biļetes līdz 1.maijam saņems Dāvanu. Pasākuma dienā, uzrādot VIP biļeti skatītājs varēs izvēlēties, kuru vienu no 6 dažādiem izrādes produktiem saņemt dāvanā. Piedāvajumā Zemūdens iemītnieku formas cepures un ziepju burbuļus veidojoša atribūtika. Dāvanu paraugus var apskatīties šeit.

Biļetēm piemērota 50% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 30 min pirms pasākuma sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
International Show Production, SIA
Mūsas iela 8 LV-2167 Mārupe