Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pastaiga ar dinozauriem - iespaidīga arēnas izrāde

Tr 03.10.2018 19:00
22.60 - 65.60
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
“Pastaiga ar dinozauriem” – arēnas šovs, kas veidots, balstoties uz pasaules slavu iemantojušā televīzijas BBC dokumentālo seriālu “Walking with Dinosaurs”, rudenī atgriežas Latvijā. Šovs, ko jau redzējuši vairāk nekā 9 miljoni cilvēku visā pasaulē, 1. un 2. oktobrī norisināsies “Arēnā Rīga”.

Kolektīvajiem pasūtījumiem – grupām no 12 cilvēkiem īpašs piedāvājums. Grupu pasūtījumiem, iegādājoties 12 biļetes vienā reizē cenu kategorijā no 22 līdz 26 EUR, papildu biļete grupas vadītājam. Par kolektīvajām biļetēm rakstīt: biletes@dinozauri2018.lv.

Šovs, kas paspējis apceļot visu pasauli, viesojoties vairāk nekā 250 pilsētās, sniedzot vairāk nekā 2000 šovus, iepriecinot vairāk nekā 9 miljonus cilvēku, 2018. gada jūlijā uzsāks pasaules tūri Lielbritānijā un pēc tam dosies ceļojumā, viesojoties daudzās Eiropas arēnās, arī Latvijā. Arēnas šovs “Pastaiga ar dinozauriem” ir mūsdienīgs, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, ieguldot tajās vairāk nekā 20 miljonus dolāru, lai kļūtu vēl lielāks un labāks – labākais dinozauru šovs pasaulē.

Uzlabotais šovs demonstrēs iespaidīgus un krāsainus dinozaurus, kas veidoti, balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, tostarp dažu sugu spalvām. Šovu “Pastaiga dinozauriem” veidojuši “Global Creatures”. Stundu un četrdesmit minūtes garais šovs atspoguļo dinozauru evolūciju ar gandrīz kinogrāfisku reālismu. Arēnas izrādē ir ainas, kur ir redzama dinozauru mijiedarbība, kā attīstījās plēsīgie dinozauri, lai varētu pārvietoties uz divām kājām, kā zirnekļi atvairījās no daudzveidīgajiem plēsējiem. Šova galvenie varoņi ir reāla izmēra dinozauri savā reālajā vidē, kur redzami cīņas skati, kustības, emocijas un dzirdamas skaņas.Sekojiet līdzi arī šeit https://www.facebook.com/dinozaurilatvija/

Vairāk informācijas: http://www.dinozauri2018.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot