Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MESA koncerttūre, Valmieras koncerts

Ce 29.03.2018 20:00
Koncertzāle VALMIERA
15.40 - 25.40
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
MESA idejas autors Gatis Irbe izziņo jaunākā albuma koncerttūri, kas 2018. gada pavasarī norisināsies trīs Latvijas pilsētās - Valmierā, Rīgā un noslēgsies ar lielkoncertu Liepājā.

"Šis ir jau otrais projekta MESA albums, kas burtiski nedēļu atpakaļ ir iznācis un esmu patiesi lepns un laimīgs, jo redzu, ka mans un manu kolēģu darbs jau šobrīd ir augstu novērtēts, jo albuma digitālās versijas lejupielāde, kas notiek labdarības projekta mesarmesa.lv interneta vietnē, ir sasniegusi vērienīgus apjomus un turpina strauji progresēt," tā par nule kā izdoto albumu saka Gatis Irbe.

Turpinot pirmā MESA albuma tradīciju, arī otrajā studijas albuma II tapšanā dziesmās ir piedalījušies vairāki viesi. Viņu vidū ir Renārs Kaupers, Intars Busulis, etnoansamblis TAUTUMEITAS, un citi, bet visa albuma mūzikas producents ir Arstarulsmirus, piešķirot tam bagātīgi muzikālu skanējumu.

"Nākošā gada pavasara koncertu sērijā aicināšu piedalīties nu jau abu MESA albumu viesmāksliniekus, jo programmā paredzēts izpildīt arī iepriekšējā albuma dziesmas, un katrā no pilsētām veidot nedaudz saturiski atšķirīgu programmu, tādējādi veicinot interesi apmeklēt visus 3 koncertus, un kā noslēdzošo esam izvēlējušies tieši Liepājas pilsētas LOC arēnu, kur paredzēts grandiozs sērijas gala koncerts,'" turpina Gatis Irbe.

MESA 2018. gada koncerttūre 29. martā norisināsies Valmierā (koncertzālē Valmiera), 12. aprīlī Rīgā, (koncertzālē Palladium) un 21. aprīlī Liepājā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā.

Biļetes uz koncertiem nonāks tirdzniecībā pirmdien, 11. decembrī, plkst.10 visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Jau otro gadu projekts MESA tiek uzsākts ar labdarības akciju, kurā pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to var iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā Mēs ar MESA, kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem.

Labdarības kampaņa turpinās mājaslapā www.mesarmesa.lv.

Vairāk informācijas: http://www.koncertzalevalmiera.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.40 EUR apmērā (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Ar VIP biļeti jums būs iespēja vērot koncertu no koncertzāles “Valmiera” balkona ar pilnībā pārredzamu koncerta norisi.
Papildus šim būs pieejams:
- vieta pie stāvgalda
- atsevišķs bārs, kurā pasūtīt dzērienu savai gaumei
- balkonā ierobežots cilvēku daudzums.

Atgādinām, ka VIP biļešu skaits ir ierobežots.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Leona Paegles iela 10 Valmiera Latvija
Organizators
VALMIERAS PAVILJONS, SIA
Leona Paegles iela 10 LV-4201 Valmiera