Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaungada ekspedīcija / Новогодняя экспедиция

Se 29.12.2018 14:30
Kultūras centrs Rītausma, Kandavas iela 27, Rīga
5.00 - 10.00
Jaungada ekspedīcija

Jaunais gads  - gaidīti un mīļi svētki gan pieaugušajiem, gan bērniem. Katru gadu mēs cenšamies sagatavot kādu pārsteigumu saviem tuviniekiem, arī šov-programmu studija “Kolizej.LV” kārtējo reizi ir gatava iepriecināt savus skatītājus ar jaunu jaungada stāstu – “ Jaungada ekspedīcija ”

“Draugi! Piedāvāju sagaidīt Jauno gadu kaut kā īpaši, romantiski un neaizmirstami,” – ierosina saviem draugiem Zinītis, – “Vai Jūs daudz ko atceraties no pagājušā gada Jaungada svinībām? Tieši tā, nekā īpaša! Tāpēc es piedāvāju uzbūvēt lielu starpplanētu kosmosa kuģi, uzkrāt pietiekamu skābekļa daudzumu un doties ilgstošā ceļojumā uz Mēnesi. Ja mēs pasteigsimies, tad tieši uz Jauno gadu jau būsim tur.”

Kopā ar Ziedu pilsētiņas iedzīvotājiem: Zinīti, Apalīti, Ziediņu, Nezinīti un citiem, aicinām Jūs – mūsu dārgie draugi, doties brīnišķīgā ceļojumā uz Mēnesi un tur nosvinēt Jauno 2019.gadu! Kāds gan būtu Jaunais gads bez Salatēva un Sniegbaltītes – viņi noteikti ieradīsies ciemos ar pārsteigumiem, rotaļām, dziesmām, dejām, smiekliem un dāvanām.

Starpplanētu raķetes starts paredzēts 2018.gada 29.decembrī plkts. 12.00 un 14.30 Kultūras centrs “Rītausma” adrese: Kandavas iela 27, Rīga
Dārgie draugi, neaizmirstiet savus karnevāla tērpus, lai mūsu svinības būtu krāšņas un neaizmirstamas!

Vairāk informācijas: http://www.kolizej.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaungada ekspedīcija / Новогодняя экспедиция Se 29.12.2018 14:30 Kultūras centrs Rītausma, Kandavas iela 27, Rīga 5.00 - 10.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav
Pasākuma ilgums: ~1,5h
Ieeja pasākumā: pusstundu pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kandavas iela 27, Rīga Rīga Latvija
Organizators
Andrejs Sediševs
Dzilnas iela 14-26 LV-1021 Rīga