Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FILIPS KIRKOROVS / ФИЛИПП КИРКОРОВ

Se 24.03.2018 19:00
Arēna Rīga
25.60 - 80.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Jubilejas tūre

Vairāk kā 100 pilsētas, miljons skatītāju, bezprecedenta jubilejas koncertu sērija Krievijas šovbiznesā. Vērienīgā Filipa Kirkorova šova "Es" koncertturneja turpinās! Unikālais, super tehnoloģijās balstītais priekšnesums, kas tapis sadarbībā ar pasaulslaveno "Cirque du Soleil" režisoru Franko Dragoni, 24.martā tiks rādīts uz "Arēnas Rīga" skatuves.

Horeogrāfiju priekšnesumam veidoja Tonijs Testa, kas strādājis ar leģendāro Kailjas Minogas šovu "Aphrodite". Kostīmus dziedātājam radīja gan Krievijas augstās modes metrs Valentīns Judaškins, gan Itālijas modes nama Dolce & Gabbana pārstāvji, gan slavenais Amerikas dizaineris Gregs Laurens.

Sapnis par sadarbību ar slaveno režisoru Filipam Kirkorovam radies pirms vairākiem gadiem, kad viņš Lasvegasā apmeklējis dziedātājas Selīnas Dionas brīnišķīgo šovu “A New Day”, kuras režisors bija Franko Dragone. 

Franko Dragone ir burvis, kura vīzija un fantāzijas radīja dzīvo klasiku -  Cirque du Soleil priekšnesumus “MYSTERE” un “O”, ka arī citus šovus, kas jau ilgus gadus skatāmi prestižākajās zālēs visā pasaulē no Arābu Emirātiem līdz Lasvegasai, no Neapoles līdz Makao.

Šovs “Es” ir divu spilgtu zvaigžņu - Dziedātāja un Režisora vairāku gadu kopdarba rezultāts. Šajā kopīgajā daiļradē, priekā un pārdzīvojumos, vienotībā un pretstatos Filips Kirkorovs un Franko Dragone atklāj jaunus horizontus. Atklāj sevi no jauna. Atklāj to mums – skatītājiem.

24.martā šovs “Es” ar triumfu atgriežas Rīgā!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
M EVENTS, SIA
M EVENTS, SIA
Kalngales iela 8-105 LV-1015 Rīga